Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Královna večírků Agáta Prachařová slaví narozeniny: Připomeňme si její největší skandály

Agáta Prachařová uměla být pořádná divoška.
+ Dalších 40 fotografií
Bývalá královna večírků a v současné době vzorná máma Agáta Prachařová slaví 33. narozeniny. Život nejkontroverznější modelky Česka je plný skandálů, vyhrocených situací a skandálů. Pojďme se podívat na to, jakými skandály si za svůj dosavadní život prošla druhá vicemiss České republiky za rok 2005.

Když Agáta Prachařová (33) v roce 2005 získala titul druhá vicemiss České republiky, tak moc dobře věděla, že pokud nic pořádného neudělá, tak se stane jen jednou z mnoha neznámých modelek, které si prožily svých pět minut slávy a po roce upadne v zapomnění.

Proto se to rozhodla dělat zkrátka jinak. Na různých večírcích a party byla pečená vařená. Tam, kde tekl alkohol proudem, byla i Agáta, tehdy Hanychová, s cigaretou v puse. Její typická póza byla se skleničkou v ruce, cigaretou v puse a přinejmenším úplnou náhodou odhaleným ňadrem.

V současné době je už pět let šťastně vdaná za Jakuba Prachaře (34) a veškerou svou péči věnuje rodině a dětem. Svými skandály je ale pověstná dodnes:

  • 2007 – Namol opilá Agáta Hanychová se poprala v Karlových Varech

V té době bylo Agátě dvaadvacet let a z puberty ještě rozhodně nevyrostla. Plnila přední stránky všech bulvárních plátků svými skandály a doslova se v tom vyžívala. Tenkrát se modelka opila kompletně namol na filmovém festivalu v Karlových Varech, že si celý příběh pamatuje jen z vyprávění. Modelka se poprala, ale nic si z toho nepamatuje. Podle svědků měl bitku vyvolat přítel Agáty a zástupce firmy, pro kterou modelka pracovala.

  • 2009 – Dívčí válka, která skončila opět bitkou

Na rozdíl od Agáty je Lucie Petřišková známá pouze tím, že se na nějakou dobu ocitla v posteli Leoše Mareše (42). Jenomže tou prošla také Agáta. Proto bylo jasné, že když se tyhle dvě sokyně potkají, nedopadne to dobře. Před devíti lety se obě potkaly na Playboy party v klubu a jejich setkání skončilo rvačkou. Petřišková profesionálním pravým hákem sundala Hanychovou. Ta samozřejmě na nic nečekala a do své kolegyně strčila tak, že měla co dělat, aby se udržela na nohou.

  • 2009 – Nevraživost mezi Hanychovou a Krainovou

Všichni moc dobře vědí, že Agáta a Simona Krainová (45) se zkrátka nemusejí. Takže když se obě dvě objevily na jednom místě v klubu SaSaZu, bylo jasné, jak to dopadne. Simona Krainová byla tváří klubu a Agáta si tam přišla plnit své pracovní povinnosti. Jak ji zmerčila blonďatá modelka, nechala Agátu okamžitě vyvést. Agáta si tohle zacházení nenechala líbit, takže celá aféra měla moc pěknou dohru v podobě peprných slov na adresu Krainové.

  • 2012 – Přítel Agáty Mirek Dopita hledá sex jinde

Na tuhle kauzu upozornil Blesk.cz. Mirek Dopita, tehdejší přítel Agáty Hanychové, si pod přezdívkou Matyáš hledal krásky na sex na internetu. „Chtěl, abych mu poslala odvážné fotky, navrhla jsem mu, že se sejdeme odpoledne v Libni, a on nadšeně souhlasil,“ řekla Blesku tehdy jedna ze žen, se kterou se měl Dopita sejít.

  • 2012 – Opilá Hanychová napadla turistu

Filmový festival Karlovy Vary se opět neobešel bez pořádného skandálu. Před šesti lety opilá Agáta napadla turistu, který si je s Mirkem Dopitou nejspíše fotil. Dopita na nic nečekal a do turisty se pustil. Ten skončil s několika poraněními v nemocnici a Dopita s pouty na rukou.

Mohlo by vás zajímat

Další články