Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Královna trapasů slaví 28. narozeniny: Krásná Jennifer Lawrence v dětství dost trpěla!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Proslavila se zejména díky sérii filmů Hunger Games, kde ztvárnila nebojácnou Katniss Everdeen, ale objevila se i ve filmech, jako je Terapie láskou či Rudá volavka. Ve svých pětadvaceti letech byla dokonce prohlášena za nejlépe placenou herečku. Dnes krásná Jennifer Lawrence slaví 28 let a vypadá to, že toho má ještě hodně před sebou.

Jennifer Lawrence se narodila v Kentucky do rodiny stavaře a provozovatelky dětského tábora. Jako dítě trpěla úzkostmi, které se jí podařilo překonat až poté, co se začala věnovat herectví.

“Byla jsem divná. Nikdo mě nešikanoval ani jsem nebyla nejchytřejší. To nebyl ten důvod, proč jsem nezapadala. Důvodem byly úzkosti. Nesnášela jsem prázdniny a výlety. Byla jsem vystresovaná z oslav a měla jsem hodně zvláštní smysl pro humor. Vím, že to zní hloupě, ale herectví byla první věc v mém životě, za kterou mě lidé chválili. A právě proto mi rodiče umožnili věnovat se tomu místo školy,” uvedla Jennifer v rozhovoru pro časopis Vogue.

Začala se tedy věnovat hraní, které ji naplňovalo. Chodila do dramatického kroužku a režírovala i různá dětská představení. Ve čtrnácti letech si jí všiml hledač talentů a Jenn začala chodit na castingy.

První větší příležitost získala v komediálním seriálu Pearsonovi, poté se začala objevovat v dalších seriálech a filmech. V roce 2008 obdržela ocenění za film Spálené životy a následně také nominaci na Oscara za roli ve snímku Do morku kostí. Největší popularitu jí ale přineslo účinkování ve čtyřdílné sáze Hunger Games a současně také film Terapie láskou, za který získala jako druhá nejmladší herečka v historii Oscara.

Jenn je díky svému smyslu pro humor a jisté dávce opravdovosti velmi oblíbenou hollywoodskou tváří. Nezapomenutelné jsou i její trapasy, které s pravidelností předvádí v ty nejméně vhodné okamžiky - její specialitou je zakopnutí či pád během předávání filmových cen. O poměrně větší ostudu se postaral hacker, který před lety herečce ukradl velmi choulostivé fotografie a zveřejnil je na internetu.

Související články

Další články