Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Královna Tadeáš jde ve stopách Jordana Haje: Na VIP akci vynesl kabelku za desítky tisíc

Tadeáš Kuběnka: Na VIP akci vynesl doplňky za desítky tisíc
Zdroj: herminapress, eXtra.cz/Jiří Masojídek, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
outfit

Devatenáctiletý Tadeáš Kuběnka, který vyhrál českou reality show Like House 2, si nenechal ujít VIP Rooftop party v pražském Duplexu, kde byla i redakce eXtra.cz. A postaral se o pěkný rozruch. Všechny přítomné influencer zaujal svým netradiční outfitem. Jde ve stopách muzikanta Jordana Haje (33)?

Tadeáše Kuběnku (19) si řada lidí pamatuje z reality show Like House. Tadeáš byl účastníkem a nakonec i vítězem druhé série pořadu a od té doby slaví ohromný úspěch. V současné chvíli patří mezi nejvýraznější tváře české internetové scény a není tedy divu, že byl jedním z VIP hostů na party v Duplexu.

Outfit za desítky tisíc

Tadeáš dorazil opět v originálním outfitu, černé džínové kraťasy s třičkem bez rukávů doplnil o fešnou růžovou kabelku, stříbrné sluneční brýle a koženkové kotníkové boty. "Kabelka a brýle jsou od značky Balenciaga. Za kabelku jsem dal 50 000 a brýle byly kolem 9000 korun. Boty jsou obyčejné ze Zary za 1200 korun," řekl pro eXtra.cz Kuběnka, kterého na Instagramu sleduje téměř 50 tisíc lidí.

Není to letos poprvé, co jsme spatřili slavného muže s kabelkou. Naposledy se jednalo o Jordana Haje, který k pěknému doplňku připojil na festivalu ve Varech i sukni, jak zaznamenali naši fotografové.

Kdo další si VIP akci nenechal ujít, se podívejte v galerii.

Související články

Další články