Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Královna rób Jitka Čvančarová míří do Varů a humor jí nechybí: Budu muset jít z jedné strany nahá. To vám nepřeju

Jitka Čvančarová: Královna rób míří do Varů. Budu muset jít z jedné strany nahá, vzkazuje
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Karlovarský festival

Festival v Karlových Varech pomalu, ale jistě začíná a všichni jsou jistě velmi zvědaví, jakou róbu zvolí Jitka Čvančarová letos. Ta díky odvážným šatům, které v uplynulých letech oblékla, patří mezi nejvýraznější osobnosti předchozích ročníků. Zda letos opět nezklame, nebo vsadí na decentnost, se dozvíme již brzy, ale vtípek si nesměl předem nechat ujít ani král humoru českých sociálních sítí, tvůrce TMBK. Jitka jeho koláž na Instagramu nenechala bez povšimnutí a na své konto si taky zavtipkovala. “Budu muset jít nahá,” kontrovala.

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech začíná již zítra. Přípravy vrcholí a nejen české celebrity se už těší, až se opět budou moct projít po červeném koberci. Všichni jsou zvědaví, jaké osobnosti se ve Varech projdou, ale také, jaké modely na sebe pro tuto příležitost obléknou, a u božské Jitky Čvančarové (44) to platí dvojnásob. Herečka na sebe v minulých letech totiž upoutala pozornost, o které se jí možná ani nezdálo. Jitku bylo vidět ve vskutku odvážných modelech a nedalo se ji přehlédnout.

Róby Jitky Čvančarové

V roce 2017 vynesla křiklavě růžovou róbu s možná snad největším výstřihem, který byl toho roku ve Varech vidět. Tehdy rozdělila lidi na dva tábory: jedni jí model pochvalovali, od druhých schytala vlnu kritiky.

Jinak tomu nebylo ani loni, v roce 2021, na 55. ročníku festivalu Jitka vynesla velmi výraznou, prostorově objemnou, modrou róbu a samozřejmě nesměl chybět pro Jitku už ikonický velký výstřih. O těchto šatech se diskutovalo dokonce měsíce po konci festivalu. Zda letos nezklame a opět bude šokovat, se necháme překvapit.

A pozornost vzbudila i u internetového baviče, krále humoru českých sociálních sítí, Tomáše Břímka, známého jako “TMBK”. Ten si z herečky vystřelil na svém Instagramu. “Už míří do Varů,” napsal pod příspěvek, na kterém jedou tři kamiony s nápisem róba Jitky Čvančarové.

Na ten zareagovala řada známých tváří v čele s Hanou Vagnerovou, ale bez povšimnutí příspěvek nenechala ani samotná Jitka. “To se musel jeden ztratit, měly být dohromady čtyři! Z každé světové strany jeden kus látky. Uff. No, budu muset jít z té jedné strany nahá. Tak to vám teda nepřeju,” kontrovala s humorem ve stories na svém Instagramu.

Jitka si z kritiky nic nebere a opět ukázala, že ani humor jí nechybí.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy