Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

+ Dalších 5 fotografií

Anna Hamannová alias Kafuu se v Česku řadí mezi nejúspěšnější tvůrkyně na známé platformě pro dospělé. Ačkoli tato pozice přináší mladé blondýnce mnoho výhod, jako třeba nadprůměrné výdělky, na druhou stranu se často potýká s velmi zvláštními situacemi. V pořadu eXtra Host se Kafuu rozpovídala o nejbizarnějších přáních svých odběratelů. Co nejdivnějšího musela svému fanouškovi splnit? 

Anna Hamannová alias Kafuu je jedna z nejznámějších českých OnlyFans tvůrkyň. Tahle mladá blondýnka se řadí i do žebříčku těch vůbec nejúspěšnějších tvůrců, přičemž dnes se tak pyšní nejen statisícovou základnou fanoušků, ale také třeba statisícovými příjmy. Nejen o tom se Kafuu rozpovídala v pořadu Extra Host. Za řadou "lákavých" benefitů se však skrývají i temnější stránky. Jaká je vlastně pracovní náplň české OF královny?


Lidé si to pletou s pornem

Na úvod Anna nastínila, jak její práce vlastně vypadá. "Bere mi to nejvíc mého času. Tolik času netrávím ani se svým přítelem. K tomu chodím do školy. Mám 2x týdně focení, abych každý den měla nový obsah. Zhruba jednou za měsíc mám focení s fotografem, abych měla i profi fotky - ale víc mám toho amatérského obsahu, to je za mě lidštější. Pak mám 2x týdně natáčení videí, aby mi nějakým způsobem fungovaly sociální sítě. V neposlední řadě člověk musí být nonstop přilepený u počítače a odepisovat, těm odběratelům chci věnovat co nejvíc času," rozpovídala se tvůrkyně. Svým odběratelům každý den dopřává nový, exkluzivní obsah - ale nejen to.

Anna má pro své nejvěrnější fanoušky připravený za příplatek také exkluzivní "VIP klubík", kde se dočkají ještě pikantnějšího obsahu. Ani tak se však dle Aničky nejedná o nic, co by přesahovalo její předem stanovenou hranici. "Spousta lidí si to plete s pornografií, ale ono to tak není. Já se snažím to mít hodně kreativní, aby to nebylo pořád o tom samém, ale přesně nebudu specifikovat. Snažím se, abych si zachovala decentnost, jsem názoru toho, že je lepší prostor pro fantazii," myslí si.

Kafuu v pořadu Extra Host:Bizarní přání fanoušků

Nejde však jen o denní přísun nových lechtivých snímků, Anna se svými odběrateli také velmi aktivně komunikuje a snaží se vyhovět i jejich nejtemnějším touhám. "Ten klubík má pro fanoušky spoustu výhod. Mimo jiné i to, že lidem plním jejich přáníčka. A kolikrát se mi stává, že bývají dost zvláštní," spustila a uvedla i příklad. "Jeden klučina po mně chtěl, abych se napila vody, natočila se, jak piju vodu, lehla si na zem a hýbala břichem tak, aby bylo slyšet, jak to tam škrundá. Musím říct, že to je asi strop, co po mně kdy kdo chtěl," zavzpomínala.

Tahle hříšná blondýna přesně ví, jak na sebe strhnout pozornost. Zatímco nedávno prodávala svá posquirtovaná tanga na pražském erotickém veletrhu, jak jsme tehdy psali, a které šly na odbyt bleskovou rychlostí, nyní si pro své příznivce připravila další neobvyklou nabídku. Tentokrát si na své přijdou příznivci slev a Vánoc. Kafuu hlásí slevu na svůj OF účet, a navíc brzy uvede na svět svůj adventní kalendář, který si, pokud teda nejste dospělý, nepořídíte. Jak takový kalendář 18+ bude vypadat? I o tom se rozpovídala v pořadu Extra Host, který si můžete přehrát v přiloženém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy