Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Královna plastik Eva Feuereislová šije do přítelkyně miliardáře Chlada: Přirozená? Ani omylem!

Zdroj: Jaroslav Urban / archiv
+ Další 3 fotografie
boj
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (56) je po nepříjemnostech se svojí bývalou partnerkou modelkou Liou Kees (26) znovu zamilovaný do Anny-Marie Kánské. Na jednom z instagramových snímků Chlad píše, že je jeho nová přítelkyně zcela přírodní, což se evidentně nezamlouvá české královně plastik Evě Feuereislové (31), která se vůči tomuto tvrzení drsně ohradila.

„Ne, to není Paris Hilton To je moje nová přítelkyně Anna Marie Kánská. Absolventka vysoké školy, zaměstnaná zároveň i vedlejšák jako cvičitelka a vyznavačka jógy. Zcela přírodní,“ napsal v polovině listopadu k snímku na sociálních sítích miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad.

Věta o přirozenosti pěkně namíchla českou královnu plastik Evu Feuereislovou. Ta má totiž na svém těle hned několik úprav a plastických operací, za které se nestydí, ba naopak se velmi ráda s nimi chlubí a je názoru, že taková profesionálka v plastických úpravách jako je ona, pozná, jak se liší přírodní prsa od těch umělých.

„Jen jsem vám chtěla přiblížit tu strašně přírodní milenku Richarda Chlada se silikony s kapsulací. Já mám také plastiky, o to nejde. Ale proč tak hloupě lžou a zkrátka to nepřiznají,“ ptala se na sociálních sítích svých sledujících Eva Feuereislová.

Vyjádření Eve Feuereislové se dotklo manžela Zuzany Belohorcové a kamaráda Chlada Vlasty Hájka. „Hele, není dobré, že si tady děláš legraci z nové přítelkyně Richarda Chlada. Je to nebezpečné. Měla bys trošku přibrzdit. Nikomu se to nelíbí. Bohužel tě tímto nechce ani sledovat,“ nahrál Evě hlasovou zprávu Vlasta Hájek.

Eva si z toho ale nic nedělá a jediné, co Chladovi po sociálních sítích vzkázala, bylo, že díky ní má svých vytoužených deset tisíc sledujících. A co myslíte vy?

Související články

Další články