Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Královna plastik Eva Feuereislová chystá další zákrok: Drastický zásah do obličeje

Královna plastik Eva Feuereislová chystá další zákrok: Drastický zásah do obličeje
Zdroj: Jaroslav Urban / pixabay.com
+ Dalších 20 fotografií
plastiky
Česká reality show hvězdička Eva Feuereislová (30) se za své plastiky nestydí a říká, že díky nim je mnohem hezčí, než kdy bývala. Navzdory koronavirové pandemii si Eva nechtěla nechat ujít letní dovolenou, ale tentokrát zůstala v Evropě. Po prázdninách královnu plastik, jak sama sebe nazývá, čekají hned dvě náročné operace.

Eva Feuereislová se kromě reality show Vyvolení proslavila množstvím plastik, kterými se netají a je na ně hrdá. "Já se nemám za co stydět a co skrývat. Svoje plastiky nemám problém přiznat," tvrdí Eva, jejíž tělo by si mnozí pánové přáli vidět v Playboyi.

Blonďatá hvězdička je zvyklá jezdit na dovolené dál než do Evropy, ale koronavirová krize jí mírně zkomplikovala plány. Přesto ale Eva navštívila Budapešť a v plánu má ještě minimálně Španělsko.

"Strach z koronaviru nemám. Jestli mám v osudu psáno, že mám dostat koronu, tak ji dostanu," vtipkovala Eva. Po klidně prožitých prázdninách ale Evu čekají minimálně dvě náročné operace.

"Prsa si nechám opravit na podzim, možná v zimě. Budou mi vyndávat implantát a bude to náročná operace. Navíc mi budou přišívat utržený sval zpátky k hrudníku. Bude to dlouhodobá rekonvalescence, aby se mi sval znovu neurval," sdělila redakci eXtra.cz.

"Každopádně plánuji foxy eyes. To je taková metoda za pomoci nití, které vám vytáhnou oči do tvaru liščích očí," svěřila se Eva s novinkou, kterou chystá na svém obličeji učinit a která rozhodně nebude bez bolesti.

Související články

Další články