Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Královna plastik Cher prožila peklo: Vyhrožoval, že jestli vydám hlásku, zabije mě

Zpěvačka Cher.
Zdroj: Prrofimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

Legendární Cher slaví 75. narozeniny. Stále vypadá neuvěřitelně, ovšem geny ani přírodu v tom nehledejte. Populární zpěvačka totiž sází na zásahy plastických chirurgů, což je dobře známá věc. Už tolik se ale nemluví o tom, že ji v osmdesátých letech málem připravil o život cizí muž. Život jí zachránili až dva z jejích fanoušků.

Americká zpěvačka Cher je ženou více tváří. Stále září na hudební scéně a stejně tak se jí daří také jako skladatelce, tanečnici, herečce, producentce i modelce.

Cher v časopise Vogue

Její hudební začátky se vážou k italskému hudebníkovi Sonnymu Bonovi, se kterým vytvořila hudební duo Sonny a Cher. Jejich singl I Got You Babe se tehdy stal velmi oblíbeným a uspěl i v hitparádách.

Úspěšná dvojice se pustila i do společného televizního pořadu The Sonny and Cher, za což získali Zlatý glóbus a čtyři nominace na cenu Emmy. Cher se však uplatnila i jako modelka, především pak v prestižním časopise Vogue, a coby herečka zase zazářila po boku herce Jacka Nicholsona v hororové komedii Čarodějky z Eastwicku. Objevila se také ve filmu Maska či Pod vlivem úplňku, za který získala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli.

Z dcery Cher je muž

Ital Sonny Bono byl Cher souzený a ona si ho vzala za muže. Společně na svět přivedli dceru Chastity, ta se ale ve svých třiceti letech rozhodla podstoupit změnu pohlaví a stal se z ní muž jménem Chaz.

Druhým manželem Cher byl Gregg Allman, se kterým má syna Elijaha Bluea, poté žila i s Richiem Samborou. Ovšem Cher se nebála svést i své o několik let mladší kolegy, mezi které patřil třeba americký herec Tom Cruise, zpěvák Elvis Presley či herec Marlon Brando. Právě pro svou přitažlivost a sexy vzhled podstoupila i několik plastických operací a zastavila tak proces stárnutí.

Cher málem zabili

Cher si však prošla i jedním hrůzným okamžikem a málem přišla o svůj život, když jí v osmdesátých letech na cestě do divadla napadl cizí muž. „Vždycky mě vysadili před divadlem, když jsem hrávala na Broadwayi. Myslela jsem, že mi ten muž jde potřást rukou, ale on mi ji zkroutil za zády a strkal mě do uličky. Vyhrožoval, že jestli vydám hlásku, zabije mě,“ popsala Cher svůj hrůzostrašný zážitek v rozhovoru pro The Guardian.

Cher ale měla štěstí. „Dva fanoušci, z nichž se později stali moji přátelé, to viděli. Začali křičet, běželi mi na pomoc a útočníka zahnali,“ dodala zpěvačka, která má od roku 1998 svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy