Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Královna plastik a česká Barbie slavily Halloween: Vystavily svoje přednosti, které nešlo přehlédnout

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 20 fotografií
party
Eva Feuereislová (29) a první česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) si nenechaly ujít oslavy Halloweena a na svých kostýmech si daly hodně záležet. Obě dvě mají blízko k plastickým operacím a nestydí se za to. Proto bylo víc než jasné, že dámy vsadí na hodně odvážné modely. Navíc pro Gabriel Jiráčkovou to byl velmi významný den...

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) a milovnice plastických operací Eva Feuereislová vyrazila slavit Halloween a opět byly nepřehlédnutelné. Zejména pro Gabriel byly oslavy spojeny s velkou nervozitou a očekáváním.

Málokdo vůbec tuší, že první se první česká Barbie snaží prorazit také jako zpěvačka a po několika letech si střihla v Lucerně veřejné vystoupení. Sympatická Gabriel aktivně zpívala od svých sedmi do čtrnácti let.

„Ono je toho spousta a mnoho lidí, když mě znají spíš jen jako První Českou Barbie, mi ani nevěří, že bych vůbec mohla alespoň trochu něco umět. Tak doufám, že se to brzy změní! Už jen konečně kápnout na toho pravého skladatele, který by uměl využít mého hlasu, abych mohla přijít i s něčím vlastním,“ svěřila se eXtra.cz Gabriel.

Gabriel vyrazila na party v převleku za mrtvou nevěstu a přítomní nemohli odtrhnout zrak od jejího výstředního výstřihu. To samé platí i o reality show hvězdičce Evě Feuereislové. Eva klasicky vsadila na jistotu a ukázat hříšný dekolt nebylo pro ni nic nového.

Mohlo by vás zajímat

Další články