Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Královna lesbiček, která spojuje tři VyVolené: Mirka s ní podváděla Pavlínu, s dalším soutěžícím strávila roky! Co se neměly holky na holky ve vile nikdy dozvědět?

Mirka před dvěma lety utekla po pěti letech Pavlíně s královnou
lesbiček, atraktivní Bárou Mlejnkovou, mimochodem kamarádkou esesáka
Thomase Castella.

V už tak zamotané lesbické telenovele, která se odehrává ve vile VyVolených, došlo v noci na včerejšek k dost těžko uvěřitelnému odhalení!

Největší gauner, jaký kdy v show soutěžil, bezmozek Thomas Castello (38), který nemá rád lesbičky, gaye a tutově nemusí ani „Portugalce“, ve snaze usmířit si letité partnerky Mirku a Pavlínu pronesl větu, která zdaleka neexplodovala tak jako slavný výrok o úchylce, která mu nevadí, ale pro nás znamená zásadní průlom.

Negramot Castello ve snaze mírnit hněv gay a lesbické kliky ve vile (Vladko, Ládík, Mirka, Pavlína, Zdeňka) upozornil, že jedna z jeho nejlepších kamarádek, královna české lesbian komunity a pokerová hvězda Barbora Mlejnková je jeho kamarádka, a zejména v Pavlíně Zochové by se krve nedořezal. A eXtra ví proč. Barbora Mlejnková je totiž podle našich ověřených informací tou milenkou, která před časem Mirku Pavlíně odvedla.

„Mirka se do ní bláznivě zamilovala a od Pavlíny odešla, ta pak začala tvrdě bojovat a došlo i na pěsti, ale kdyby to nevyřešila sama Bára, která brala Mirku jen jako románek, těžko říct, jak by to dopadlo. Tím lesbickým trojúhelníkem tehdy žily celé Budějovice, odkud Mirka a Pavlína pochází,“ řekl nám už dříve prověřený zdroj a my informaci velmi snadno ověřili. Zarážející je ale fakt, že Mlejnková byla několik let zároveň nejlepší kamarádkou právě Castella, nepřítele lesbiček, který se s ní oháněl netuše, že vyslovil jméno dívky, která neurotické lesbičce Pavlíně způsobila pořádný šrám na duši.

„Pavlína to pořád musela tajit doma, Mirka už měla toho skrývání po krk. S Bárou to bylo jiné, ta svou orientaci nikdy netajila. Bylo to fakt hodně zlý,“ líčí zdroj spletitý lesbický trojúhelník, který se odehrál až rok po tom, co se Bára po pětiletém kamaráčoftu ztratila Castellovi z dohledu.

Mlejnkovou se nám podařilo zkontaktovat: „Nepopírám nic z toho, co říkáte, Tomáše taky znám, a to velmi dobře, ale víc se o svém soukromí bavit nebudu, nemám to zapotřebí, pěkný den, na shledanou,“ řekla nám a zavěsila s tím, ať už ji neobtěžujeme.

Co se to děje ve vile? Proč tolik soutěžících spojuje právě lesbička Bára? Proč s ní Castello udržoval přátelství, ač tak nenávidí holky, co spí s holkama? Víte víc? My ano a brzy vám rozkryjeme celou pravdu…

Mohlo by vás zajímat

Další články