Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Královna Lea Šteflíčková ve válce s Českou Miss: Vykopli ji a nepředala korunku

Zdroj: eXtra.cz, Instagram
+ Dalších 14 fotografií
To je nářez!
Tohle tady snad ještě nebylo! Letošní vítězka České Miss Barbora Hodačová (24) nepřevzala korunku z rukou loňské královny Ley Šteflíčkové (21). Ta totiž odmítla na slavnostní galavečer přijít. Platná by tam ale stejně příliš nebyla, vedení soutěže ji ještě předtím vykoplo z poroty. Tenhle spor se bude hasit hodně dlouho, pokud vůbec...

Vypadá to, že loňská královna krásy Lea Šteflíčková (21) si už v České Miss neškrtne. Kvůli hádkám s vedením soutěže a nepředala letošní vítězce korunku. To se stalo snad úplně poprvé.

Spor se podle lidí z České Miss rozhořel proto, že Šteflíčková porušila pravidla. "Pouhé dva týdny před finále se Lea Šteflíčková sešla s jednou z finalistek letošíního ročníku na snídani a tuto schůzku veřejně prezentovala na svém Instagramovém profilu. Tím nejen zásadně porušila interní pravidla České Miss pro porotce, ale také zásadně znejistila ostatní finalistky ohledně korektnosti a nestrannosti volby. Nemohla tedy, na základě rozhodnutí vedení České Miss usednout do poroty," uvedli ve vyjádření.

"Lea se následně bohužel sama rozhodla o celkové neúčasti na letošním galavečeru. Česká Miss její rozhodnutí akceptovala, i přesto, že letošní vítězku korunovat mohla a měla," stojí dále v prohlášení.

Nová nejkrásnější Češka Barbora Hodačová (24) musela korunku příjmout od Nikol Švantnerová (26), která stála na jejím místě v roce 2015. Soudě dle úsměvů, jež rozdávala na všechny strany, jí tahanice mezi Leou a vedením slavnostní chvilku nepokazily.

Tak aspoň že tak!

Související články

Další články