Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Královna Instagramu Zuzana Plačková v tom? Kráska všechny srovnala do latě!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
těhotenství
Zuzana Plačková (27) si užívá slávu, peníze a úspěch. Ve svém nízkém věku vydělává nemalé peníze a daří se jí i s novou kavárnou, kterou otevřela v centru Bratislavy. Známá kráska jen včera odletěla na dovolenou do Miami se svou kamarádkou Lindou a všichni řeší jedno. Je Zuzana Plačková v tom?!

Playmate, modelka a hlavně hvězda Instagramu Zuzana Plačková (27) si užívá život naplno. Jen nedávno se vrátila z Milána, kam odletěla se svojí kamarádkou rovnou z oslavy narozenin a jak sama řekla, byl to spontánní výlet.

Jen pár dnů na to letěla do USA, konkrétně na Floridu, kde si společně s kamarádkou užívají nádherné počasí a na Instagramu se to jen hemží fotkami. Zuzana přidala snímky z pláže v bílých letních šatech a strhly se spekulace ohledně těhotenství.

Jelikož bílé šaty, které si Zuzana oblékla, byly širší, lidé se okamžitě začali zajímat, zdali je kráska v tom. Dokonce se dohadovali pod její fotografií, a to mladou brunetku pořádně vytočilo! Napsala na svůj Instagram drsný vzkaz a snažila se tak zabránit dalším spekulacím.

„Po*ebané otázky, jestli jsem těhotná, si nechte pro sebe, protože nejsem! To si opravdu nemohu dát na sebe volné letní šaty, protože to hned znamená, že jsem těhotná? Ne*ebe vám? Vzpamatujte se, vy vyje*ané otravné pi*e!“ Zdá se, že Zuzanu to pořádně vytočilo a těhotenství se prozatím odkládá.

Související články

Další články