Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Královna hříchu Daisy Lee: 15 žhavých fotek, kterými rozpálila fanoušky

Zdroj: archiv Daisy Lee
+ Dalších 11 fotografií
sexy
Hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee s bujným poprsím (23) ráda lidi provokuje. Její instagramový profil je nadupaný smyslnými snímky v prádle, ale i bez. Za redakci jsme vybrali top 15 fotek, ze kterých půjdete do kolen.

Daisy Lee, skutečným jménem Karolína Urbanová, se do povědomí veřejnosti dostala, když začala točit filmy pro dospělé. Čím ale zaujala společnost mnohem více, bylo její neotrlé chování a chladný vztah k matce.

Daisy Lee se postupem času, kdy působí jako mediální osobnost, výrazně proměnila a na jejích starších fotkách byste ji možná ani nepoznali. Tajemstvím její proměny není čas ani kouzla, ale desítky návštěv estetických lékařů. Za ty se žhavá kočička ale vůbec nestydí, ba naopak. Má například vytetované obočí, vyplněné rty nebo plastickou operaci prsou. „Netajím se tím, že jsem prošla hodně úpravami, kdy nejlepší a první rozhodnutí ohledně plastiky v mém životě byl nos,“ říká hrdě.

Kráska, kterou na sociální síti Instagram sleduje skoro 160 uživatelů, ráda provokuje svůdnými snímky. Podívejte se do fotogalerie na jejích 15 nejžhavějších snímků.

Související články

Další články