Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Královna hor Andrea Verešová očima stylisty Sama Dolce: Luxusní zimní výbava za statisíce

Královna hor Andrea Verešová očima stylisty Sama Dolce: Luxusní zimní výbava za statisíce
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
luxus na horách
Modelka Andrea Verešová (40) se ráda zahrnuje luxusem, a to i když jde o výbavu na zimní sezónu. Andrea je milovnicí zimních sportů, zejména lyžování a vede k tomu i své děti. Nedávno je doprovodila na závody v Rakousku a opět nezklamala a předvedla své pověstné luxusní outfity. Známý stylista hvězd Sam Dolce pro eXtra.cz vyhodnotil její výbavičku za statisíce.

"Známá modelka Andrea Verešová (40) patří mezi nejlépe oblékané celebrity na lyžovačce na horách. Andrea nosí skutečně nejexkluzivnější a tím i nejdražší sportovní oblečení dostupné na českém trhu. Přestože často obléká oteplovačky i bundu v barvě sněhu, i tak není na sjezdovce přehlédnutelná. V tygřím vzoru tato známá kočka dává na vědomí, kdo je opravdu královnou hor," řekl stylista hvězd Sam Dolce pro eXtra.cz

Když jde o zimní výbavu a outfity, tak nekorunovaná královna Andrea Verešová zkrátka nikdy nezklame a letos vynesla mnoho luxusních značek. Luxusní soupravy, které si pořídila ji vyšly na statisíce.

Nutno dodat, že je to jen část z jejího zimního šatníku. Krásná Andrea Verešová tak oficiálně může být vyhlášená, jako královna zimního období. Modelka nedávno vyrazila se svými dětmi do Rakouska na závody.

"Poté, co jsme absolvovali testy na koronavirus a byly negativní, jsme vyrazili do Rakouska. Zahájili jsme zimní sezonu, ale co bude následovat, netušíme," napsala před časem ke snímku s rodinou na výletě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy