Herečka Aneta Krejčíková (23) byla zrozena proto, aby se před kamerou svlékala. Na rozdíl od mnoha jiných hereček je totiž její tělo dílem přírody a dívat se na silikonové vycpaniny baví diváky v pornu, ale ne v českých filmech.

Krejčíkovou svlékají režiséři snad v každém filmu a dobře vědí, proč to dělají. Naposledy si kráska zahrála roli ve filmu Všiváci, v němž je nahoty tolik, že se někteří kritici dokonce rozčilují ve svých recenzích nad tím, že nahotou se v něm přebíjí průměrnost tohoto díla.

Herečka, kterou můžete znát jako Gábinu Pumrovou z nováckého seriálu Ulice, v němž se mimochodem také svlékla, má za sebou nahých scén už několik. Nejnáročnější pro ni byl asi striptýz ve filmu Poupata, kde si prý Aneta před natáčením musela dát několik panáků a vykouřila krabičku cigaret, aby byla schopna rozjet před kamerou pořádnou show.

Zas tak jí to ale nevěříme, protože si dobře pamatujeme party prestižního klubu, na které se Aneta tak rozjela, že si pak před fotografy vyhrnovala tričko a olizovala bradavky.