Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Královna Alžběta se s tím nepáře: Vyšla si ve vestičce, jako by šla sbírat borůvky

Královna Alžběta už oblečení neřeší.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 52 fotografií
Přestože sedí na trůně a je hlavou nejenom Velké Británie, ale zároveň většiny bývalých kolonií, s módou už si královna Alžběta II. (92) hlavu neláme. Když se šla v pondělí poprvé podívat na nejmladšího pravnoučka, prince Louise, vyrazila si v outfitu, v němž by si nezadala s babičkou ze slovenské vesničky.

Na tak úctyhodný věk je královna Alžběta II. (92) ve skvělé formě. Stále se dokáže vyfiknout a působit jako elegantní vladařka, ve volném čase ale už sází především na pohodlí a funkčnost.

V pondělí šla hlava britského království poprvé navštívit malinkého prince Louise (10 dní), který se minulý týden narodil vévodkyni Kate (36) a princi Williamovi (35). Přestože přiletěla vyšperkovanou helikoptérou, na sobě měla oblečení, jaké nosívají babičky na českých a slovenských vsích.

Královna vystoupila z vrtulníku v kostkované sukni a růžovém svetříku, přes nějž si přehodila modrou vestu. A nezapomněla ani na šátek. S takovou bude mít maličké princátko pocit, že má úplně normální prababičku. A je to tak dobře!

Související články

Další články