Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Královna Alžběta rozjela tajné manévry: Princ Charles se už brzy stane králem!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Odchod královny
Věčný čekatel princ Charles (70) konečně dosáhne svého. Královna Alžběta II. (92) rozjela tajné přípravy na korunovaci svého nejstaršího syna. Charles si tak za tři roky bude moct nasadit královskou korunu!

Královna Alžběta nechce ponechat nic náhodě. Ačkoliv má nepochybně tuhý kořínek, čekatel na britský trůn musí být připravován na převzetí koruny dopředu. A princ Charles se svou maminkou už poctivě trénuje.

Ten se stane králem až v případě královnina skonu, Alžběta si ale naplánovala, že syna ve svých 95 letech jmenuje zastupujícím vládcem. Korunovace tak může proběhnout už za necelé tři roky. S nečekanou informací přišel dvorní královský spisovatel Robert Jobson.

Charles převezme veškeré vladařské povinnosti, ale Alžběta se zcela nestáhne. Své závazky vůči monarchii má v plánu plnit až do své smrti. Syna chce ale řádně připravit, a tak se pravidelně scházejí a diskutují.

Překvapivý je postoj princovy manželky Camilly Parker Bowles. Už na svatbě si totiž slíbili, že nebude užívat titulu královna, nýbrž Její královská Výsost princezna manželka. Teď ale obrátila a po Charlesově korunovaci si chce nechat říkat královna.

Související články

Další články