Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Královna Alžběta II. poprvé od začátku pandemie venku: O víkendu drandila na koni

Královna Alžběta II. poprvé od začátku pandemie venku: O víkendu drandila na koni
Zdroj: archiv The Royal Family
+ Dalších 6 fotografií
Víkend královny
Co začala ve Velké Británii platit mimořádná opatření spjaté s kornavirem, královna Alžběta II. (94) se stáhla do ústraní a na veřejnosti se vůbec neukazovala. Nyní se po dlouhé době opět ukázala venku a podle fotografií se náramně bavila. Vyrazila na vyjížďku na koni a jak je známo, ke koním měla královna vždycky blízko.

Hned co Spojené království přijalo speciální opatření, aby se zamezilo šíření nového typu koronaviru, britská královna se stáhla mimo pozornost veřejnosti. Královna Alžběta II. se během karantény schovává na hradě Windsor. Společně s manželem princem Philipem se tam přemístila v polovině března.

Užitý víkend

V době koronaviru královna téměř nevycházela ven. O víkendu se ovšem rozhodla, že si konečně po dlouhé době taky užije kvalitní chvíle strávené na sluníčku. Vydala se na vyjížďku na koni a dokonce se u toho nechala zvěčnit.

Buckinghamský palác informoval, že si Alžběta II. vyjela na čtrnáctiletém ponym Balmoral Fern. Královna zvolila vhodný jezdecký outfit. Měla zelené sako, světlé jezdecké kalhoty, bílé rukavičky a vše doplnila růžovým šátkem na hlavě.

Na ponym se projížděla po windsorském parku. Její Veličenstvo je velkou milovnicí koní již od dětství. Sama je majitelkou několika koní, na kterých si vždy ráda vyjede. Velkou zálibu našla také v dostizích.

Podívejte se do fotogalerie, jak se o víkendu skvěle bavila.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy