Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Královna Alžběta II. (92) přidala svůj první příspěvek na Instagram! Budete koukat, co to bylo

+ Dalších 17 fotografií
královna online
Ačkoliv se v dnešní době technologie modernizují rychlostí blesku a už jen pro málokoho je snadné se v nich plně zorientovat, královna Alžběta II. ukázala, že se jich nebojí. Ve svých 92 letech přes iPad přidala svůj úplně první příspěvek na Instagram královské rodiny. Co a při jaké příležitosti zveřejnila?

Královna Alžběta II. jde s dobou. Ačkoliv se narodila už před téměř 93 lety, dokazuje, že se moderních technologií nebojí, naopak jim jde i vstříc. V muzeu vědy totiž skrz iPad zveřejnila svůj vůbec první instagramový příspěvek, na sociální síti odhalila něco málo z dávné korespondence královské rodiny.

Na Instagram královna přidala snímky dopisu, který v roce 1843 obdržel její praprapradědeček princ Albert. Ten byl napsán Charlesem Babbagem, který v něm popisoval svůj vynález – analytický motor.

Ke snímkům téměř 200 let starého dopisu připsala Alžběta pár milých slov. „Dnes jsem měla to potěšení dozvědět se o dětské počítačové iniciativě. Přijde mi příhodné, že svůj první příspěvek na Instagram přidávám právě zde, v muzeu vědy, které už po dlouhou dobu prezentuje technologie, inovace a inspiruje další generace vynálezců,“ napsala královna.

Na snímky z královnina prvního přispívání na Instagram a na další roztomilé fotky královské rodiny, které dokazují, jak milí lidé to jsou, se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články