Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Strach o vladařku: Královna Alžběta (92) si dupla, další operaci už ne! Raději bude trpět

Královnu trápí zdravotní komplikace.
+ Dalších 50 fotografií
Společně s děsivou zprávou, že se Británie již připravuje na smrt královny Alžběty II. (92), se vyrojily i nové informace o jejím zdravotním stavu. Hlava ostrovního království trpí nesnesitelnými bolestmi kvůli churavým kolenům. Její stav vyžaduje chirurgický zákrok, ten však královna zarputile odmítá.

Spojené království a s ním celý svět zůstal s ústy dokořán. Tamní vláda totiž začala nacvičovat scénář, který nastane, až zemře královna Alžběta. A v souvislosti s jejím nalomeným zdravím v nedávných dnech vyvolaly manévry poprask.

Královnu minulý týden skolila chřipka, ale naštěstí už je z nejhoršího venku. O poznání větší zdravotní problém ji však jen tak trápit nepřestane. Alžběta má totiž nemocná kolena a činí jí velké potíže vůbec vstát, natož chodit. S odvoláním na zdroje z paláce to píše britský DailyMail.co.uk.

Nesmrtelná vladařka je známá tím, že by se pro království klidně roztrhala. A jelikož kvůli chřipce promeškala už několik oficiálních akcí, odmítá se podrobit chirurgickému zákroku, jenž by potíže s koleny odstranil. Radši si vybrala cestu nesnesitelného utrpení bolestí.

„Královna je z generace, která nedělá drahoty a radši své problémy upozaďuje ve prospěch jiných. A zároveň nechce způsobit poprask, který by operace jistě vyvolala,“ prozradil zdroj z Alžbětiny blízkosti.

Snad královna přijde k rozumu a na operaci nakonec půjde. Z banálního problému by se časem mohlo vyklubat něco daleko závažnějšího!

Mohlo by vás zajímat

Další články