Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Královka se otřese v základech! Prague Fight Night slibuje konfrontaci československých jedniček Kincla a Buchingera

Zdroj: Instagram
Všichni nadšenci do bojových umění jsou zváni do Sportovní haly Královka! 27. června 2019 se na tomto místě odehraje jedinečná Prague Fight Night. Proti sobě se postaví největší legendy československé MMA, pořadatelé ale mají v záloze připravené i další překvapení. Podle asijského vzoru totiž poměří síly v obou soutěžích – plnokontaktní bojové MMA i kickboxerské K-1. Vstupenky můžete zakoupit prostřednictvím serveru Ticketportal.cz

Pořadatelé chtějí vůbec poprvé v České republice a na Slovensku představit unikátní formát, který je typický pro asijské přebory v bojových uměních ONE Championship. Ty vždy patří mezi nejproslulejší události ve světě asijských bojových sportů. Návštěvníci se tak na Královce mohou těšit nejen na klasické souboje ve střihu MMA, ale také na kickboxerskou podívanou K-1. Organizátoři slibují dodat dechberoucí a neopakovatelnou přehlídku martial arts s cílem maximalizovat v publiku napětí a prožitek.

„Hned pro naší první akci se nám podařilo získat dva nejlepší československé zápasníky. Za to jsme nesmírně rádi. Myslím, že se nám zde podaří etablovat slibnou bojovou platformu,“ pochvaluje si Tomáš Rosenberger, zástupce hlavního českého investora a velký fanoušek na MMA a K-1. Na Královku se tak chystá jak český bijec Patrik Kincl, tak slovenský patriot Ivan „Buki“ Buchinger, který během svojí kariéry čelil i takovým soupeřům jako třeba Conoru McGregorovi. Devětadvacetiletého Kincla diváci na tribunách milují nejenom díky svým téměř nadlidským bojovým schopnostem, ale i kvůli tomu, že je pověstný vtipálek, který dokáže celou arénu rozesmát. Oba jsou ve svých domovinách v současnosti nepřekonanými a nepokořitelnými šampiony, kteří vévodí MMA statistikám. Nabídka hvězd československé scény bojových sportů se tím zdaleka nevyčerpává, ba naopak. Fanouškům se předvedou i další bojovníci, mezi kterými nebude chybět ani kickboxer Václav Sivák. Romský mladík z Ostravy bývá přitom považován za jednu z nejslibnějších nadějí tuzemských bojových sportů a mnoho expertů mu předpovídá hvězdnou budoucnost. Být svědkem toho, jak se vypořádá se svými protivníky na Prague Fight Night, by si rozhodně žádný fanoušek neměl nechat ujít. Do ringu se dále postaví třeba člen policejní pořádkové jednotky David „Bruno“ Brunclík za MMA nebo David Vinš z Liberce, který zde bude zastupovat druhou disciplínu, tedy K-1.

Vstupenky na Prague Fight Night, která proběhne 27. června 2019 ve Sportovní hale Královka, jsou k dostání na internetových stránkách prodejce Ticketportal.cz. Pokud bažíte po dalších detailech, najdete je na internetových stránkách www.praguefn.cz.

Související články

Další články