Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Králi steroidů selhalo zdraví! Podle všeho je v umělém spánku a nevypadá to s ním dobře

Je to monstrum!
+ Dalších 5 fotografií
Tenhle chlapík je samý sval! Obří steroidové dávky z něj prakticky udělaly monstrum, které je zároveň osobností na sociálních sítích. Řeč je Richi Pianovi (46), o němž se ví, že dlouhodobě užívá zakázané látky podporující růst svalové hmoty. Podle všeho ale ve svém domě na Floridě zkolaboval a aktuálně je udržován při životě v umělém spánku!

Bývalý kulturista byl podle magazínu Muscular Development nalezen v koupelně v bezvědomí, když před tím pravděpodobně omdlel. Různí se názory na příčinu jeho kolapsu. Mezitím, co jedni jsou přesvědčeni o předávkování steroidy, jiní jsou přesvědčeni, že se jedná o náhodu.

Piana se řadí ke kontroverzním tvářím kulturistiky, zároveň je uznáván jako specialista přes stravu a autor řady kulturistických článků a publikací. V médiích se objevila i zpráva, že Piana byl z umělého spánku na okamžik probuzen. Mluví se i o tom, že jeho zdravotní stav se pomalu lepší. Přesto byl do umělého spánku uveden znovu.

O svalovci nemá dobré mínění youtuber a kulturista Filip Grznár. Piana označuje za člověka, který je nula. „Nikdy necvičil a jen sypal. Rozhodně by neměl být vzorem pro lidi,“ míní Grznár.

Mohlo by vás zajímat

Další články