Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Králi steroidů selhalo zdraví! Podle všeho je v umělém spánku a nevypadá to s ním dobře

Je to monstrum!
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Tenhle chlapík je samý sval! Obří steroidové dávky z něj prakticky udělaly monstrum, které je zároveň osobností na sociálních sítích. Řeč je Richi Pianovi (46), o němž se ví, že dlouhodobě užívá zakázané látky podporující růst svalové hmoty. Podle všeho ale ve svém domě na Floridě zkolaboval a aktuálně je udržován při životě v umělém spánku!

Bývalý kulturista byl podle magazínu Muscular Development nalezen v koupelně v bezvědomí, když před tím pravděpodobně omdlel. Různí se názory na příčinu jeho kolapsu. Mezitím, co jedni jsou přesvědčeni o předávkování steroidy, jiní jsou přesvědčeni, že se jedná o náhodu.

Piana se řadí ke kontroverzním tvářím kulturistiky, zároveň je uznáván jako specialista přes stravu a autor řady kulturistických článků a publikací. V médiích se objevila i zpráva, že Piana byl z umělého spánku na okamžik probuzen. Mluví se i o tom, že jeho zdravotní stav se pomalu lepší. Přesto byl do umělého spánku uveden znovu.

O svalovci nemá dobré mínění youtuber a kulturista Filip Grznár. Piana označuje za člověka, který je nula. „Nikdy necvičil a jen sypal. Rozhodně by neměl být vzorem pro lidi,“ míní Grznár.

Související články

Další články