Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Králem StarDance je Piškula! Už jen kvůli tomu, že jeho partnerka Veronika se nahoty opravdu nebojí!

Zdroj: Facebook.com - StarDance
+ Dalších 6 fotografií
Největší favorité na vítězství v 8. řadě StarDance Zdeněk Piškula a Veronika Lálová naplnili předpoklady a berou zlato! Na druhém místě skončil lyžař Ondra Bank s partnerkou Evou. Třetí místo získala herečka Jana Plodková s tanečním partnerem Michalem.

Finále osmé řady show StarDance nabídlo několik zásadních okamžiků. Ondra Bank se převtělil do Johna Travolty, Jana Plodková bojovala i přes zlomeninu ruky a Zdeněk Piškula předvedl polonahé tělo při brazilském tanci capoeria. A možná právě hodně odvážné vystoupení mu vyneslo prvenství. On byl totiž na jeho partnerku Veroniku Lálovou opravdu moc hezký pohled. Veronice Lálové sice bylo v průběhů show vyčítáno, že kopíruje cizí choreografie, ale to je nyní už zcela jedno. Vítězům velmi gratulujeme!

SLEDOVALI JSME MINUTU PO MINUTĚ:

20:10 – Začali jsme v klasickém veřejnoprávním stylu. Snažíme se nikoho neurazit a smějeme se vlastním vtipům. Víte vůbec, kdo je mistr světa v hihňání se vlastním vtipům? Bude to určitě Tereza Kostková (40).

20:13 – O taneční partnerce Zdeňka Piškuly si sice můžeme myslet, že je to taková malá podvodnice, ale zadek má Veronika Lálová hodně dobrý. To se musí nechat. Je to takový ten typ holek, který si necháme po vydařené noci i na snídani a pak se další tři roky divíme, jak to s námi zatančila.

20:17 – Veronice Lálové sebevědomí rozhodně nechybí! Chce být první a je to na ní vidět. Prvním tancem, který s Piškulou předvedou, je rumba.

20:23 – Porotce Zdeněk Chlopčík si dělá legraci, že Piškula se moc neprojevil jako chlap. Při refrénu „chci líbat tvá ústa“ se prý měl probudit. My si tedy myslíme, že je dobře, že se dnes Zdeněk neprobudil.

20:29 – Michal Padevět a Jana Plodková tančí tango. Nutno přiznat, že Jana je sexy i se zlomenou rukou. Jenže porota spokojená není. Páru prý chyběla jiskra, rychlost a gradace…

20:36 – Tereza Kostková se právě v zákulisí zeptala Jany Plodkové, co pozitivního jí přinesla zlomená ruka… Ano, opravdu se to děje.

20:40 – Eva Krejčířová a Ondra Bank budou tančit jive. A Ondra bude určitě rád, až tahle show skončí definitivně. Bank se přiznal, že se při tanci stíhá Evě dokonce i omlouvat. Porota je hodně tvrdá. Jive a rytmus prý vidět nebyl…

20:47 – Porotkyně Tatiana Drexler se Bankovi vysmála do očí. Jeho partnerka Eva prý může být ráda, že tanec přežila. A kdyby prý nebyla trénovaná od Míry Bosáka z minulosti, tak by nepřežila. To si snad ani Ondra nezasloužil.

21:07 – Omlouvám se za drobný výpadek v ONLINE přenosu. Nebyl čas psát, protože s kolegyní Markétou Kučou jsme právě řešili lidi, co si na Facebooku dávají fotky se syrovým masem. Musíte pochopit, že je to důležitější téma než Marek Eben.

21:13 – V redakci se dostáváme do fáze, že řešit s Markétou Kučou cokoliv, je lepší, než cokoliv na StarDance. Eben se asi svlékat nebude, že? Takže o co tu jde? Budeme spolu ještě hodinu čekat, než Piškulu vyhlásí vítězem? Vše tomu nasvědčuje.

21:20 – Je tu někdo, kdo také potřebuje srovnat vnitřní hladinu a dostat se zpět ke kvalitnímu umění? Ten ať si klikne ZDE!

21:23 – Teď jsme ale zase na chvilku mrkli na televizi a dobře děláme. Tančí totiž Miluše Bittnerová a další odpadlíci. A na Milušku je prostě hezký pohled. A pak ještě přijde Kristýna Leichtová a to se nám taky vždy moc líbí.

21:35 – Zřejmě jste zaznamenali další menší výpadek. Šéfredaktor webu eXtra.cz právě zkoušel, zda se svítící vánoční svíčky dají zamotat do vousů. Dají. Co na parketě? Děje se tam něco zajímavého?

21:39 – Prostě je to už moc dlouhé. Nemyslíme nyní vousy našeho šéfredaktora. Dlouhý je přenos na ČT. Ebena studí nohy, Kostkové se chce na toaletu a nejhorší je, že se nudí lidé v publiku. Tohle kdybychom věděli, tak jsme žádný ONLINE přenos nedělali a raději vám připravili pár článků o historii pornografie, chovu netopýrů a nebo návod, jak si obalit hokejku po vzoru Jaromíra Jágra.

21:44 – Teď jsme si toho všimli. Tatiana Drexler řekne vtip, všichni se zasmějí. Pak vtip pochopí Tereza Kostková, všem vysvětlí pointu a zasměje se. Sama.

21:58 – Teď jsme se chvíli dívali na nejnovější video Lady Dee. To byl tanec! A nyní se zase díváme na Českou televizi a oni tam pořád tančí… Opravdu!

22:02 – Famózní capoeira v podání Zdeňka Piškuly! Famózní dekolt Veroniky Lálové! Ti dva by měli vyhrát. Marek Eben nevnímal hudbu, holky nevnímaly Lálovou a kluci nevnímali Piškulu. Bylo to moc pěkné pokoukáníčko.

22:29 – Přenos České televize už trvá asi 12 hodin a furt není konec. Už se dokonce stalo, že z Ondry Banka je John Travolta

22:41 – Jana Plodková a Michal Padevět skončili na 3. místě.

22:44 – Králem StarDance je Zdeněk Piškula. Ondra Bank bere stříbro.

22:47 – Děkujeme za pozornost. Jdeme si vyčistit hlavu a spát.

Související články

Další články