Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Král z reklamy na pivo zemřel během hokejového MS: Upil se k smrti? Nebo ho zničily deprese?

Vica Kerekes, Tomáš Řepka nebo Jitka Čvančarová. Ti všichni si zahráli po boku krušovického krále. Jenže nyní je Vladimír Černohorský mrtvý. Spekuluje se, že ho zabily deprese a alkohol.

Pivní král Vladimír Černohorský byl jemným tichým pánem, který pocházel ze středočeských Votic. V poslední době ale žil v Praze a kamarádi z Votic toho o něm už tolik nevěděli.

Černohorský byl typem melancholika a působil hodně introvertně. Když jsme s ním chtěli dělat rozhovor, tak se omluvil s tím, že je velmi stydlivým člověkem a o popularitu rozhodně nestojí.

"On trpěl nějakým únavovým syndromem, na to měl i omezenou pracovní schopnost. A ta nemoc ho prý zachvátila takovým způsobem, že ho to dostalo do depresí, a výsledkem bylo to, co se stalo. Myslím, že na tom něco bude, že příčinou byly deprese,“ uvedl pro Aha! jeden z jeho skutečných přátel.

Černohorský prý trpěl silnými depresemi. Spekuluje se, že místo léčby si raději dal sklenku něčeho ostřejšího, aby se necítil tak sám.

„Byl to úžasný člověk, tohle jsem nečekal. Je to zvláštní. Jsem z toho přešlý a je mi to moc líto,“ uvedl pro Aha! fotbalista Tomáš Řepka, který má s depresemi své vlastní zkušenosti.

Více o Vladimíru Černohorském najdete ZDE.

Související články

Další články