Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Král sexu: Kolik měl youtuber Filip Grznár v posteli žen? To číslo vám vyrazí dech!

Zdroj: Pavlína Jachimova
+ Dalších 15 fotografií
Kulturista a youtuber Filip Grznár (32) patří k lidem, kteří milují ženské klíny. Jinak si totiž nelze vysvětlit to, že ve svém věku měl tolik sexuálních partnerek, že by v pomyslném žebříčku nadsamců mohl okupovat pozici za bývalým pornokrálem Robertem Rosenbergem (43). Testosteronový král redakci eXtra.cz totiž svěřil, kolik žen dokázal složit na lopatky.

Možná se ptáte, co na něm ženy vidí. Možná skvělé tělesné partie, možná to, že je s ním sranda. "Mám rád ženy a ony mě. Proč to tak je, to nevím, nikdy jsem nad tím nepřemýšlel. Měl jsem asi sto vztahů a dvě stě dalších ženských v posteli mimo ně," prozradil eXtra.cz nadsamec Grznár, jehož kontroverzní videa na oblíbeném videokanálu YouTube si lidé zamilovali.

Jenže Grznár má aktuálně s mnohoženstvím stopku. Důvodem je, že randí s půvabnou přítelkyní Veronikou, na které mu záleží. "Skvěle vaří, ráda cvičí... Zkrátka ženská, kterou jsem dlouho hledal," dodal svalovec, který je v posilovně více než doma a svůj první intimní styk měl už ve 14 letech

Tak uvidíme, jak dlouho mu jeho láska pokvete. Třeba už dospěl a další postelové avantýry nebude muset vyhledávat.

Související články

Další články