Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Král sexu: Kolik měl youtuber Filip Grznár v posteli žen? To číslo vám vyrazí dech!

Navenek Filip působí jako tlučhuba, ve skutečnosti je to chytrý chlapík.
Zdroj: Pavlína Jachimova
+ Dalších 16 fotografií
Kulturista a youtuber Filip Grznár (32) patří k lidem, kteří milují ženské klíny. Jinak si totiž nelze vysvětlit to, že ve svém věku měl tolik sexuálních partnerek, že by v pomyslném žebříčku nadsamců mohl okupovat pozici za bývalým pornokrálem Robertem Rosenbergem (43). Testosteronový král redakci eXtra.cz totiž svěřil, kolik žen dokázal složit na lopatky.

Možná se ptáte, co na něm ženy vidí. Možná skvělé tělesné partie, možná to, že je s ním sranda. „Mám rád ženy a ony mě. Proč to tak je, to nevím, nikdy jsem nad tím nepřemýšlel. Měl jsem asi sto vztahů a dvě stě dalších ženských v posteli mimo ně,“ prozradil eXtra.cz nadsamec Grznár, jehož kontroverzní videa na oblíbeném videokanálu YouTube si lidé zamilovali.

Jenže Grznár má aktuálně s mnohoženstvím stopku. Důvodem je, že randí s půvabnou přítelkyní Veronikou, na které mu záleží. „Skvěle vaří, ráda cvičí… Zkrátka ženská, kterou jsem dlouho hledal,“ dodal svalovec, který je v posilovně více než doma a svůj první intimní styk měl už ve 14 letech.

Tak uvidíme, jak dlouho mu jeho láska pokvete. Třeba už dospěl a další postelové avantýry nebude muset vyhledávat.

Související články

Další články