Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Král rrrrrrozkoše Dan Nekonečný by oslavil 54 let: Často mluvím s popelem, říká jeho životní láska

Dan Nekonečný
Zdroj: Se souhlasem Angelo Purgert
+ Dalších 64 fotografií
SMUTEK
Zpěvák a showman Dan Nekonečný (†52), který zemřel 23. března 2019 na následky infarktu, by 29. června oslavil narozeniny. Jak na něj vzpomíná jeho životní láska? „Povídám si s jeho urnou,“ přiznala. Podívejte se také do obsáhlé fotogalerie.

Samozvaný velvyslanec ministerstva rozkoše, milovník žluté barvy, papírových konfet a třpytek Dan Nekonečný své bývalé lásce, Zuzaně Kardové, velmi chybí.

Výčitky

„Vzpomínám na něj velmi často. S kamarádem Honzou Kolomazníkem (vdovec po Evě Pilarové – pozn. red.) si teď často říkáme, co by na některé věci řekl Daník nebo Evička,“ řekla eXtra.cz Kardová, která byla po smrti zpěvačky velkou oporou jejímu muži

„K narozeninám už jsem Danovi svíčku zapálila. Pálím mu je třikrát týdně. A sem tam mluvím s jeho urnou. Říkám mu třeba: ‚Proč si nás tu s Terezkou nechal samotné?‘ I když už jsme nebyli spolu, vím bezpečně, že by nám byl po nehodě dcery Terezky velkou oporou,“ smutní Zuzana.

Urna

Ta urnu s popelem zpěváka ozdobila kamínky.

„Miloval je, tak jsem chtěla, aby se mu líbilo, v čem je jeho popel,“ dodala životní láska umělce, jehož život vyhasl již před patnácti měsíci.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy