Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Král pokory a výjimečnosti! Bohdalová a Krajčo otevřeně o tom, jaký byl Gott ve skutečnosti

+ Další 4 fotografie
DOKUMENT
Už to bude půl roku od smutné zprávy, která zaskočila tisíce fanoušků. Karel Gott odešel ve věku 80 let, ale zůstal inspirativní legendou. Mnohé posunul v kariéře, některým pomohl v těžké životní situaci, dalším dával profesionální rady. Všem bez rozdílu rozdával hlavně energii a radost. Redakce eXtra.cz natočila aktuální zpravodajský film, ve kterém na Mistra vzpomínají velké osobnosti veřejného života.

Oslovili jsme Jiřinu Bohdalovou, Zdeňka Trošku, Richarda Krajča (42), Bohuše Matuše (46) a Jitku Zelenkovou, aby s námi zavzpomínali na krásné momenty, kdy mohli s legendárním Karlem Gottem být nejen u vzniku krásných skladeb, ale třeba i na jednom pódiu či před kamerou. Zažili s ním mnohé. A často se u toho nasmáli. Vzpomínka na velkého umělce a slušného chlapa zůstane hluboko v jejich srdci.

"Karel Gott byl výjimečný člověk," shodují se umělci v úvodu videa. O tom, že Mistr měl okouzlující hlas, charisma, byl velmi vlídný, lidský a skromný se popsaly stohy papíru. Všichni jmenovaní pro eXtra.cz promluvili nejen o tom, ale nabídli i svůj vlastní pohled na legendu, která se nesmazatelně zapsala do české hudební historie. Promluvili o tom, jak se cítili, když Česko obletěla zpráva, že Karlovi zbývá málo času kvůli zákeřné nemoci.

Karel Gott byl člověk, který se lidově řečeno rodí jednou za tisíc let. Byl zkrátka božský... Na trailer k filmu s názvem Pět vzpomínek na Karla Gotta, v němž slavné tváře promluvily o Mistrově velikosti, jeho rodině, ale třeba i poslední skladbě - nádherném Karlově duetu s jeho milovanou dcerou Charlotte Ellou, se podívejte ve videu.

Vzpomínkový dokumentární film Pět vzpomínek na Karla Gotta přineseme na webu eXtra.cz dne 14. března 2020.

Související články

Další články