Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Král je mrtev, ať žije král! Vémola přišel pogratulovat Procházkovi po vítězném debutu v UFC

Král je mrtev, ať žije král! Vémola přišel pogratulovat Procházkovi po vítězném debutu v UFC
Zdroj: Extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
Setkání velikánů
Jiří Procházka po své první výhřev zápase UFC sesadil z pomyslného trůnu doposud nejlepšího českého zápasníka MMA Karlose "Terminátora" Vémolu. Ten je prvním Čechem, který si vyzkoušel prestižní podnik UFC. V úterý se oba bijci potkali v Praze a Vémola měl pro současnou českou jedničku jen slova chvály.

Před nedávnem označil bijec MMA Attila Végh jako Českou jedničku Jiřího "Denisu" Procházku. Ještě v té době celkem třaskává slova, jelikož velká část veřejnosti považovala ze jedničku právě Karlose Vémolu a možná i on sám to tak viděl.

Nyní ale došlo na Véghova slova a Procházka je po historickém triumfu, kdy porazil ve svém debutu favorita Volkana Oezdremira, opravdu nejlepším českým bojovníkem. A čekalo se, jak to Vémola ponese.

„Gratulace jak sviňa!“ vypálil ze sebe podle webu iSport.cz Vémola, když se setkal s Procházkou. Podle všeho na sobě nedal znát, že by sesazení z trůnu kousal těžce. „Začni si zvykat, teď tě budou do Prahy volat na rozhovory furt,“ radil "Terminátor" Procházkovi. Vémola si totiž prošel podobnou pozorností, když byl v UFC. Tam měl bilanci čtyři porážky a dvě výhry.

V hale bylo slyšet vše

Chvilku po přivitání se konverzace stočila k technickým věcem, kterých si Vémola při přenosu zápasu všiml. Kromě rukavic ho podle sportovního webu zaujala i atmosféra. Kolem klece bylo totiž kvůli koronavirovým opatřením nezvykle prázdno a ticho protínaly jen rady trenérů. „Jak je tam míň lidí, tak je vás i víc slyšet,“ konstatoval Vémola směrem ke dvojici Procházkových trenérů.

A měl pravdu, i během přenosu šlo naprosto přesně slyšet, jaké povely udílejí Procházkovi jeho trenéři. „V zápase vás vnímal, dokonce jsi i odpovídal, když tě trenér vyp,“* šklebil se Vémola.

Procházka od Vémoly dostal na závěr setkání i pozvánku do Karlos Show. V té by chtěl "Terminátor" hostit nejlepší československé zápasníky, jako jsou kromě Procházky David Dvořák nebo Attila Végh. „A po vás si tam pozvu Babu Jagu, aby to mělo trochu koule,“ vtipkoval Vémola.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy