Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Král harému je zpět! Miliardář Karel Janeček k manželce přibral další ženu! Kdo s ním žije ve trojce?

+ Dalších 17 fotografií
Kontroverzní miliardář Karel Janeček (44) si ke své ženě přibral ještě další ženu. On vždy říkal, že monogamie pro něj není. Mít více žen současně mu vyhovuje. Manželka to prý nějak unese. S kým to nyní Janeček táhne?

Už před manželstvím mu vyhovovalo mít více žen. Prožil si vztah s Českou Miss 2004 Janou Doleželovou, která pro jeho mnohoženství pochopení neměla. Byl z toho pak trapas, když Doleželová musela sledovat, že je jednou z mnoha.

Se svou tuniskou matematičkou Mariem má Janeček syna, čtyřletého Karla. Z předchozích vztahů má ještě dvě dcery. Teď ho okouzlila absolventka Oxfordu Lilia Khousnoutdinová. Kráska má tatarské kořeny a vystudovala politologií. Nyní se ale věnuje orgasmu, menstruaci a zkoumá všechny ty věci, které dělají ženu ženou.

"V současné době žiju ještě s jinou ženou a jsem šťastný. Moje žena to přijala podle mě úplně nádherně. I když ona není typ, který to dobře snáší, ale teď je to dobré,“ řekl miliardář pro Luxury Prague Life.

Miliardář teď prostě spí také s Lilií, kterou potkal na cestě v Bhútánu. Lilia se označuje za kněžku a na různých přednáškách radí ženám, jak poznávat své tělo a dosáhnout extáze. Dokonce na toto téma napsala čtyři knihy. Podle deníku Blesk je také vyznavačkou domácích porodů. Janeček se dalším dětem rozhodně nebrání, ostatně peníze na to má.

Související články

Další články