Už před manželstvím mu vyhovovalo mít více žen. Prožil si vztah s Českou Miss 2004 Janou Doleželovou, která pro jeho mnohoženství pochopení neměla. Byl z toho pak trapas, když Doleželová musela sledovat, že je jednou z mnoha.

Se svou tuniskou matematičkou Mariem má Janeček syna, čtyřletého Karla. Z předchozích vztahů má ještě dvě dcery. Teď ho okouzlila absolventka Oxfordu Lilia Khousnoutdinová. Kráska má tatarské kořeny a vystudovala politologií. Nyní se ale věnuje orgasmu, menstruaci a zkoumá všechny ty věci, které dělají ženu ženou.

"V současné době žiju ještě s jinou ženou a jsem šťastný. Moje žena to přijala podle mě úplně nádherně. I když ona není typ, který to dobře snáší, ale teď je to dobré,“ řekl miliardář pro Luxury Prague Life.

Miliardář teď prostě spí také s Lilií, kterou potkal na cestě v Bhútánu. Lilia se označuje za kněžku a na různých přednáškách radí ženám, jak poznávat své tělo a dosáhnout extáze. Dokonce na toto téma napsala čtyři knihy. Podle deníku Blesk je také vyznavačkou domácích porodů. Janeček se dalším dětem rozhodně nebrání, ostatně peníze na to má.