Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Král freestyle motokrosu Podmol měl tu drzost se oženit! Tohle je jeho vyvolená! Veselku jim chystali zombie Pohlreich a Zapletal!

Tuzemská freestyle modla se konečně rozhoupala k veselce. Asistovaly mu
zombie českého šoubyznysu.
+ dalších 4 fotografií
Mistr světa ve freestyle motokrosu a náš nejúspěšnější FMX rider Libor Podmol se konečně rozhoupal a řekl si, že do toho praští. V úterý své dlouholeté životní partnerce Lence Galbavé, s níž má už dvě děti, navlékl snubní prsten a po vášnivém polibku i nezbytných podpisech ji přejmenoval na paní Podmolovou.

Dvojité ano zaznělo z úst obou snoubenců v obřadní síni vlašimského zámku krátce po půl dvanácté. Po stovkách hvězdných jízd a tisícovkách mistrovských triků tak předvedl včera nejlepší český freestyle motokrosař Libor Podmol řečený Mouka svůj doslova životní skok, u kterého došlo i na nějaký ten marketing.

Jak jinak si vysvětlit, že slavnostní svatební tabuli včetně menu pro novomanžele i hosty chystal známý televizní šéf a česká kuchařská dvojka Zdeněk Pohlreich (58) a valná část posvatebního programu se odehrávala u zoufalého farmáře Miloše Zapletala, který má krásnou farmu, na kterou neustále zve celebrity a s nimi média, ale pořád to jaksi není ono.

Třicetiletý freestyle ženich se se svou ženou seznámil už před čtrnácti lety, v době svých divokých let v pražských Karlových lázních. Od té doby se Lenka stala jeho životní partnerkou a nyní už i manželkou. K nejrůznějším mistrovským titulům přibyly do rodiny postupně dvě děti. Pětiletý syn Joshua a dvouletá dcerka Lilien.

Čerství manželé nejspíš nevěří na pověry, když si svůj důležitý životní krok naplánovali na květen, kdy se lidé do svateb nehrnou, a ještě si k němu nechali zahrát nejznámější skladbu z filmu Titanic. Hned po obřadu vyjeli novomanželé kočárem na okružní jízdu historickou Vlašimí se zastávkou na hřbitově, což je taky přísné.

Tak hodně štěstí, Libore, ve vzduchu i v manželství.

Mohlo by vás zajímat

Další články