Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Král filmů pro dospělé Robert Rosenberg oznámil radostnou novinu: Budeme se brát!

Král filmů pro dospělé Robert Rosenberg oznámil radostnou novinu: Budeme se brát!
Zdroj: Archiv Robert Rosenberg
+ Další fotografie
SVATBA
Někdejší král filmového průmyslu pro dospělé a boxer Robert Rosenberg hlásí radostnou novinu, s přítelkyní se budou brát. Svatba proběhně na exotických Maledivách. Lidé jsou nadšení, gratulují a chválí lokalitu, jíž si pár pro svou svatbu vybral.

Robert Rosenberg (45), bývalý český pornohorec a v současnosti trenér boxu, na svých sociálních sítích zveřejnil sérii fotografií šťastné rodiny užívající si exotické dovolené. Příspěvek otextoval stručně a jasně, že se budou s přítelkyní brát. "Všem oznamujeme, že 1. 2. 2021 budeme mít svatbu na " >Maledivách

Lidé v komentářích jsou ze skvělé zprávy nadšení, spokojenému páru věhlasně gratulují a přejí, ať si užijí krásnou dovolenou. "Gratuluju. Super místo pro svatbu" nebo "Moc gratuluji a užijte si dovolenou", zní některé z reakcí lidí. "Gratuluji, hodně štěstí, lásky a porozumění na společné cestě životem," píše jedna z komentujících.

Robert Rosenberg býval hvězdou filmů pro dospělé, už před lety ale byznys opustil a věnuje se boxu. „Chtěl jsem jít jinou cestou. Dnes jsem trenér boxu na pražském Žižkově, kde mám členskou základnu a trénuji několik velmi talentovaných sportovců. Pravidelně s nimi jezdím na zápasy a dělám, co mě baví a co miluji, tím je sport,“ řekl webu eXtra.cz na jaře 2020. Robert Rosenberg vychoval už několik úspěšných sportovců.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy