Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Král filmů pro dospělé Robert Rosenberg: Muslimská svatba podle přísných pravidel

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
PODMÍNKY
Jak jsme již informovali, nejznámější bývalý český herec z filmů pro dospělé Robert Rosenberg (45) si už prvního února řekne ano se svou dlouholetou přítelkyní Petrou. S tou se seznámil na své první svatbě, ta druhá bude pro oba velmi netradiční.

Robert Rosenberg se žení

„Známe se patnáct let, osm roků jsme spolu. Fotila mi první svatbu, studuje psychologii a psychoterapii na Karlově univerzitě. Jsme sehraný tým,“ řekl eXtra.cz nastávající ženich Robert Rosenberg (45).

Muž, který byl dříve známý přes lechtivé snímky a nyní je zase úspěšným boxerským trenérem, si vybral pro svatbu Maledivy

Muslimská svatba

Bude to klasický obřad podle zdejších zvyklostí. Je to muslimská země, takže dodržujeme jejich pravidla. Dostaneme papír o sňatku, ale u nás je neplatný, tak ještě budeme muset na úřad v Praze,“ dodal muž, který je dvojnásobným otcem. S předchozí ženou Janette má syna Forresta, s Petrou pak téměř pětiletého syna Rockyho.

Polepšený chlapec

Robert Rosenberg měl hodně divokou minulost. V roce 2007 skončil ve vazbě, policie ho vinila z obchodování s lidmi, což někdejší herec z pikantních filmů pro dospělé publikum odmítal. Kromě toho strážci zákona řešili i podezření z kuplířství, šíření toxikomanie, šíření nakažlivé choroby a krádeže. Po půl roce byl muž po složení kauce propuštěn na svobodu.

Za nabízení kokainu přítelkyním byl odsouzen k podmínce, šíření pohlavní nemoci (chlamydie) nebylo trestným činem, ale přestupkem. Dalších obvinění byl zproštěn.

Měl vlastní produkční společnost Rebel Company, ta ale skončila neúspěchem a kvůli dluhům zanikla.

Rozvod

S někdejší ženou se rozvedl v roce 2010 po čtyři roky fungujícím manželství.

Před devíti lety se pořádně začal věnovat boxu a už u něj zůstal.

Dříve otevřeně říkal, že počet žen, které se objevily v jeho ložnici, jde do závratných čísel a že jeho partnerky musí přijmout fakt, že má rád intimnosti ve třech. I v tomto ohledu se nejspíš uklidnil.

Související články

Další články