Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Král F1 Michael Schumacher: 4 roky po nehodě všechny překvapil!

Král F1 Michael Schumacher: 4 roky po nehodě všechny překvapil!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
29. prosinec 2013 byl pro Michaela Schumachera (48) osudným dnem. Během lyžování v Alpách spadl na kámen a poranil si hlavu. S vážnými zraněními byl odvezen do nemocnice a od té doby se o jeho stavu téměř nic neví. Jeho manželka Corinna ho hlídá jako oko v hlavě a nikdo se k němu nesmí přiblížit. Od jeho nehody uplynuly 4 roky.

Když ležel po nehodě Schumacher v nemocnici v Grenoblu, budovu obklopili novináři a jeden z paparazzi se dokonce pokusil dostat dovnitř v převleku za kněze. To vše kvůli snímku zraněného pilota F1. Ale od té chvíle nejsou téměř žádné informace o jeho stavu k dispozici.

Nemocnice později vydala prohlášení, podle kterého byl pilot probuzen z kómatu, později byl převezen na rehabilitaci do luxusního sídla u Ženevského jezera, které vybavila jeho manželka. K dispozici má řadu ošetřovatelů, kteří zajišťují péči 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Žádné oficiální sdělení ale rodina během čtyř let nevydala a k dispozici nejsou ani fotografie bílého krále F1.

V den výročí úrazu se skupina novinářů z deníku L’Equipe vydala k sídlu, kde se Schumacher léčí. Daleko se ale nedostali a ochranka je hodně rychle vyprovodila od pozemku se slovy, že způsobují napětí.

Pokud by jejich přítomnost Schumacherovi vadila, tak by to tedy znamenalo, že není v kómatu a jeho léčení probíhá zdárně. Ostatně po tolika dlouhých letech ve vážném stavu je zázrak, že ještě bojuje a jeho tělo to po těžkém úrazu hlavy nevzdalo.

Související články

Další články