Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Král extravagance a barev: Jeffree Star díky make-upu a YouTube vydělává miliony dolarů

Král extravagance a barev: Jeffree Star díky make-upu a YouTube vydělává miliony dolarů
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @jeffreestar
+ Dalších 16 fotografií
luxusní diva
Barevný, šílený, extravagantní a brutálně upřímný - internetová hvězda Jeffree Star (34) se dá popsal právě těmito slovy. Muž, který začal jako zpěvák a v současné době vlastní jednu z nejznámějších kosmetických značek, je médii jedním z nejprobíranějších a nejbizarnějších mužů na planetě.

Jeffree Star, celým jménem Jeffrey Lynn Steininger, je nejen internetovou celebritou, ale také zpěvákem, vizážistou a podnikatelem. Po smrti svého otce zůstal jen s matkou a právě díky tomu objevil svou vášeň pro make-up a extravaganci. Už jako mladík začal navštěvovat svou školu nalíčený a oblékal se do ženských šatů. Přiznal se dokonce ke své bisexuální orientaci.

Make-up jako celoživotní vášeň

Svou kariéru ve světě make-upu a vizáže začal krátkým působením v butiku u kosmetické značky MAC. Poté se našel v hudební sféře, když si na začátku éry MySpace založil punk-rockovou kapelu. A právě tam vzniklo jméno Jeffree Star. Poté, co začal vydělávat dost peněz, se hudbě věnoval profesionálně a má za sebou několik koncertů.

Díky hudební kariéře se seznámil s hned několika hvězdami, v té době však nebyly těmi, kterými jsou dnes. V jednom z Jeffreeho videoklipů se objevila například Nicki Minaj. Na jeho výrazné líčení, barevné účesy a potetované tělo se jen tak snadno nezapomene. V galerii se dozvíte, s kým dalším se díky hudbě seznámil!

Podnikání ve světě krásy

Před šesti lety založil vlastní kosmetickou značku Jeffree Star Cosmetics a z hudební scény se stáhl. Podnikání v oboru krásy mu začalo vynášet mnohem víc peněz a byl to ten správný krok. Pod svým tehdy už legálním jménem Jeffree Star začal vystupovat i na sociálních sítích a na platformě YouTube jeho počet sledujících ohromně vzrostl.

Na svém YouTube kanálu prezentuje hlavně značky, kterým doopravdy věří a převážně tu svou. U těch, se kterými byl nespokojený, si nebere servítky a před celým světem řekne, co si doopravdy o jejich kosmetických produktech myslí. Dnes je to jeden z nejvýdělečnějších youtuberů, nejznámějších vizážistů a také je jedním z nejextravagantnějších mužů světa.

Král extravagance a upřímnosti

Lidé jej znají hlavně pro jeho upřímnost, odlišnost, barevné účesy, líčení a luxusní kosmetiku. Ne všichni však jeho stylu, myšlení a vyjadřování holdují, a proto si za dlouhá léta vytvořil mnoho nepřátel včetně kosmetických značek. Další zajímavosti o Jeffreem najdete v galerii. Poznali byste na některých fotkách, že je to muž?

Související články

Další články