Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krajta se doplazila až do dětského pokojíčku: Nechtějte vidět, co jí potom vyoperovali z břicha!

Krajta a její večeře.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Zatímco většina lidí vidí jako největšího vetřelce v domě komára, v Austrálii je všechno jinak. Tam se klidně může stát, že se vám do domu vloupá obří had. Tento případ s krajtou se stal v Brisbane a rodina byla pořádně vyděšená.

Když rodina objevila v dětském pokojíčku obří krajtu, nezmohla se na slovo. Naštěstí jejich dítko tou dobou v domě nebylo, a tak nehrozilo, že by krajta někoho ohrozila na životě. Tedy aspoň člověka ne.

Rodiče zavolali ihned odchytovou službu a nahlásili, že had má v břiše podivnou velkou bouli. Krajtu odvezli na veterinární stanici a udělali rentgen. A na co nepřišli! Had si přeci jenom odnesl z dětského pokoje kořist. A to plyšového medvídka – Teddyho. Jakého měl třeba i Mr. Bean.

Operace proběhla úspěšně a had přežil. To se bohužel nedá říct o Teddym, který byl nasáklý žaludečními šťávami a během zákroku přišel o nožičku. Had bude po uzdravení vrácen do přírody.

Související články

Další články