Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Krajkové plavky UKÁZALY DOKONALÁ ŇADRA: Veronika Kopřivová se má čím chlubit. Tady je ale Jágrovo!

Naprostá dokonalost.
+ Dalších 18 fotografií
Kontroverzní přítelkyně Jaromíra Jágra se na Instagramu pořádně odvázala. Ukázala se svým fanouškům v krajkových plavkách, které poodkryly její dokonalá ňadra. Ty ale může laskat pouze její miláček!

Veronika Kopřivová (24) je bezesporu nejaktivnější přítelkyní Jaromíra Jágra (45), co se přidávání příspěvků na sociální sítě týče. Až je to celkem kontroverzní, jelikož se nedávno nechala slyšet, že touží po anonymním a klidném životě.

Každopádně my jsme rádi, že se svým životem takhle chlubí, ještě když nám ukáže něco z tajů svého těla. Veronika se totiž oblékla do pořádně žhavých krajkových plavek a ukázala, že její postava je skutečně k nakousnutí.

Krajka navíc poodkryla její ňadra. Muži, jež mají fantazii a zakoukají se, navíc dostanou i pohled na její bradavku. Kopřivová si poslední dobou na pláži užívá opravdu hodně, ač se snaží stále budit dojem unaveného workoholika. Veroniko, my ti rozumíme, hraješ to dobře…

Mohlo by vás zajímat

Další články