Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krajčo potvrdil rozvod! Už víme, co se v jeho rodině stalo!

Richard se rozvádí, protože víc pařil a flirtoval, než seděl na gauči se
svou predátorkou, manželkou a manažerkou skupiny Kryštof Martinou
Krajčovou.
Zdroj: profimedia.cz

Manželství zpěváka Richarda Krajča (36) se rozpadá. Jak jsme vás nad ránem informovali, Krajčo se už před čtyřmi měsíci odstěhoval od manželky Martiny (34).

Sám zpěvák pod tlakem bulváru potvrdil po půlnoci informaci o konci manželství vydavatelství Ma­fra.

Podle blízkých přátel páru je za rozpadem manželství Richardova více než přátelská přízeň k jiným holkám. Problémy v manželství se údajně vlekly už delší dobu, ale vyvrcholily letos v létě.

„Není to o únavě materiálu a zevšednění vztahu. Martina měla delší dobu tušení, že je Richard trochu do větru, a na konci května jí prostě došla po jednom mailu od jeho ctitelky trpělivost, nic víc, nic míň,“ sdělila nám důvěrnice, jejíž totožnost zjistit Krajčova manželka, tak ji zabije.

Krajčo se už od rodiny odstěhoval, ale aby byl na blízku svým dětem, pořídil si byt, který je jen o čtyři ulice dál než místo, kde bydlí Martina s dětmi. Podle výše uvedeného zdroje našeho webu, který patří mezi nejbližší přátele právě zpěvákovy ženy, není zatím manželství rozvedeno, ale pár už je domluven na majetkovém uspořádání i na tom, jak to bude s výchovou dětí.

Související články

Další články