Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Krajčo o tanečním nadání své ženy: Karin je úplně mimo rytmus a mně se to hrozně líbí, říká

+ Dalších 6 fotografií

Ačkoli prý neumí zatančit jediný tanec, rozhodl se zpěvák a herec Richard Krajčo jít do náročné taneční soutěže StarDance. Frontman kapely Kryštof navíc eXtra.cz práskl, jak to má s tančením jeho milovaná žena Karin. 

Taneční analfabet

Frontman kapely Kryštof Richard Krajčo je další hvězdou, která se rozhodla ukázat, jaký tanečník se v ní skrývá. Společně s dalšími známými osobnostmi českého showbyznysu se objeví na parketu taneční soutěže StarDance. "Jestli jít nebo nejít do StarDance, jsem se nerozmýšlel, jen jsem se zeptal, kdy to bude," řekl eXtra.cz zpěvák, který jako jeden z mála slavných nabídku České televize přijal rychle a bez většího váhání.

Krajčo přiznal, že do soutěže jde doslova nepolíben tancem. "Já neumím snad vůbec žádný tanec. Do tanečních jsem nechodil, už tehdy jsem měl kapelu, takže jsem nepovažoval za nutné někde kroutit zadkem, já jsem potřeboval cvičit a hrát," řekl Richard s tím, že teď toho bude asi trochu litovat, ale je rozhodně připraven sáhnout si na dno.

Karin a její rytmus

„Poskakovat po pódiu by mi šlo, ale skutečně tancovat pod dohledem profesionálů, kteří netuší, že neumím ani valčík, to bude těžký úkol.“ řekl Krajčo pro Českou televizi, která taneční show již 12. rokem zaštiťuje.

Vlohy k tanci prý nemá ani jeho krásná žena Karin Krajčo Babinská. "Já jsem si hrozně přál, abychom spolu chodili tančit, ale ona má takovou zvláštní vlastnost, že tančí mimo rytmus, čímž je absolutně unikátní, ale o to hůř se nám spolu tančí," práskl na svou manželku se smíchem zpěvák. "Ona nejraději tančí jen tak sama pro mě, abych se na to díval, protože mně se to hrozně líbí, ale tančit, když někdo drží rytmus a někdo jde úplně mimo něj, to je komplikované," dodal vesele.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy