Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Krainová vrací úder výživovým poradcům: Svět má teď jiné problémy, než je pití teplé nebo studené vody

Simona Krainová vrací úder výživovým poradcům
Zdroj: se souhlasem Simony Krainové
+ Další 2 fotografie
přestřelka

Modelka a vyznavačka zdravého životního stylu Simona Krainová (49) vrátila úder výživovým poradcům, kteří si vzali na paškál její dietní rady. Topmodelka, která je pověstná tím, že si nic nenechá líbit a žádný útok na její osobu nezůstane bez odezvy, to na svém Instagramu odpůrcům jejich praktik pořádně vytmavila.

Bývalá topmodelka Simona Krainová se nedávno ocitla pod palbou výživových poradců, kteří se ostře opřeli do jejích rad týkajících se hubnutí, které zveřejnila na svém Instagramu. Skupina, jež stojí za instagramovým profilem Lovci klamu, si nedávno došlápla nejen na Simonu, ale i některé z dalších celebrit, které podle nich dávají svým sledujícím nesmyslné rady a mohou jimi napáchat více škody než užitku.

Pustila se do kritiků

Nebyla by to ale Simona, aby si nechala líbit kritiku svých stravovacích praktik, se kterými se ráda dělí se svými followerkami. Ve svých necelých padesáti letech se pyšní perfektní postavou, za kterou stojí nejen celoživotní dřina, ale do jisté míry určitě i genetické předpoklady. Známá modelka si navíc nemůže vynachválit blahodárné účinky ajurvédy, díky níž se udržuje ve fyzické i psychické pohodě.

"Takže moje vyjádření ke všem těm článkům a kecům výživových poradců. Milá Hedviko a Lukáši… Jak může někdo, kdo se vydává za odborníka v oboru výživa, dehonestovat 5000 let starou medicínu takto arogantním způsobem?" zeptala se Simona svých kritiků úvodem svého dlouhého instagramového příspěvku. "Trochu pokory by to chtělo, obzvlášť v době, kdy jste vy odborníci schopni jeden rok nějakou potravinu doporučovat jako důležitou pro život a druhý jako zdraví škodlivou," pokračovala v obraně na útoky týkající se postupů, které stojí za její superštíhlou postavou.

"Nejsem žádná ortodoxní jogínka a nikdy jsem se do ní ani nepasovala, jenom se odpovědně starám o svoje tělo, protože mě živí, mám ho ráda a hlavně se v něm cítím takto skvěle. To byste jako odborníci mohli vědět, že fyzická pohoda - mentální zdraví je štěstí," napsala Simona a dodala, že právě tyto faktory stojí mimo jiné za hlavními principy ajurvédy, protože i velice štíhlá žena se může vidět jako tlustá a necítit se ve svém těle dobře.

Odkaz na Ukrajinu

"Celý proces jsem popisovala ze subjektivní roviny, se všemi pozitivy i negativy, a když mi prostě něco sedlo a vyhovuje mi to, tak to ráda vysdílím. Celý čas proklamuji zdravý životní styl a za tím si stojím," poznamenala modelka a nezapomněla zmínit, že každému člověku samozřejmě vyhovuje něco jiného. "Klidně si jezte, kolikrát denně chcete, pijte, co chcete, kupujte veganské, vepřové nebo Babišovy párky … what ever," pustila se ostře do odborníků na poli zdravé výživy a životního stylu.

Simona se na závěr svého příspěvku odkázala i na právě probíhající válečný konflikt na území Ukrajiny a svým kritikům vzkázala: "Bohužel začala válka na Ukrajině, svět má úplně jiné problémy, než je pití teplé nebo studené vody anebo sledování odborných rad dalších a dalších chytrých horákyň a horáků, co se jen zoufale snaží zviditelnit tlacháním o mém životě." Nakonec vyzvala lidi, aby dobře naslouchali svému tělu.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy