„Už zase..!o rok viiiic..ještě že mám jenom tu základku a počítat moc neumím..věk je stejně jenom číslo..a čísla mě nebaví..ale baví mě svět..s Kájou­..s nim se ničeho nebojím..znáte ten pocit???“ ptá se Simona svých fanoušků na Facebooku a neváhá si ze sebe i utahovat. Simona Krainová sice má jen základku, ale počítat umí! Rozhodně co se týče jejích honorářů a příjmů, tak to si umí dost dobře spočítat.

I když je modelce už 42 let, pořád dostává lukrativní nabídky na focení, přehlídky nebo moderování. Simona tak dokazuje, že i po čtyřicítce a s dvěma dětmi na krku může být ženská sexy a úspěšná!

Modelka dnešní narozeniny slaví v rodinném kruhu s dětmi a manželem Karlem. Pryč jsou časy, kdy vymetala každou party a dělala velkolepé narozeninové večírky… Jsme zvědaví, jakými dárky se Simona pochlubí a co blyštivého a drahého dostane od manžela. Takový diamant, ten udělá radost vždycky! K tomu třeba nějaké sexy spodní prádlo a žhavá noc je zaručená. Vy, co nemůžete strávit noc se Simonou, tak pro vás máme pár fotografií, které vás jistě potěší…