Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Krainová si ve Varech užívá s rodinkou: Na večírek vyrazila se starší sestrou

Simona Krainová si ve Varech užívá s rodinkou.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Nebyl by to karlovarský filmový festival, kdyby na něm chyběla Simona Krainová (45). Modelka tentokrát nedorazila jen s manželem Karlem Vágnerem ml. (43), ale i se starší sestrou Yvonou Maléřovou (50). Vyrazily spolu na párty a takhle jim to slušelo!

Karlovy Vary se každoročně ocitají v obležení hvězd a ty ani letos neudělaly výjimku. Když na filmový festival dorazila Simona Krainová, hned to tam ještě víc ožilo.

Přestože čtyřicítku oslavila už před pěti lety, světově úspěšná modelka stále patří k nejkrásnějším ženám českého šoubyznysu. A zatímco jiné manekýnky v jejím věku dávno odcházejí do důchodu, Krainová o práci nouzi rozhodně nemá.

Do Varů ji tentokrát nedoprovodil pouze manžel Karel Vágner. Simona vzala i svou starší sestru Yvonu Maléřovou a společně v sobotu vyrazily na večírek. A při pohledu na ně vyvstává otázka, proč se i Yvona před lety nevrhla na dráhu modelky!

Mohlo by vás zajímat

Další články