Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Krainová se obula do dnešních mladých dívek: Všechny jsou jako z jedné továrny, říká

+ Dalších 17 fotografií

Simona Krainová (51) už řadu let patří mezi nejkrásnější Češky. Nestárnoucí modelka o sebe náležitě pečuje, díky čemuž si neustále udržuje mladistvý a svěží vzhled. Co ovšem půvabná blondýnka příliš nechápe, je přehnané líčení dnešních mladých žen. "Úplně se vytratila ta krásná přirozenost," zkritizovala pro eXtra.cz vzhled mladé generace dnešních dívek s tím, že prý málokdy potká přirozeně krásnou slečnu bez nánosů make-upu. 

Simona Krainová by o kvalitní péči o svůj zevnějšek mohla napsat tlustou bichli. Chodící módní ikona a nestárnoucí kráska v jedné osobě je ovšem velmi znepokojená z toho, jak se o sebe starají dnešní mladé ženy a dívky. Podle jejích slov nová generace strašně tlačí na pilu a zbytečně se přeličuje.

"Ta přirozenost se úplně vytrácí. Když mi bylo dvacet, nenapadlo mě si dávat tunu make-upu. Ony dělají strašné extrémy, i co se týče vlasů, úplně se vytratila ta krásná přirozenost," nebrala si servítky Simona v rozhovoru pro eXtra.cz, který vznikl v prostorách Make-Up Institute Prague.

Přirozenost vpřed

Co tedy slavnou blondýnku zaujme, je naprostý protiklad. "Když vidím holku, která má prostě jenom culík, balzám na rty, džíny, bílé triko a tenisky, a vidíš, že tam je ta její přirozená a zářivá krása, která se neztratí pod tunou make-upu, vždy se za tou holkou otočím a řeknu si: 'Ježíš, konečně hezká holka!'" má jasno Krainová, která nechápe, proč se mladé dívky dobrovolně přemršťují výraznými líčidly, čímž si i přidávají na věku.

Video: Podívejte se také na rozhovor se Simonou Krainovou z KVIFF:

Ani muži to neocení

"Kdyby mi bylo dvacet nebo pětadvacet let, nepoužívala bych nic jiného než charisma. Myslím si, že se to ani chlapům nelíbí. Když jdu často na nějakou akci a vidím tam ty přelíčené holky, tak i ti muži, s nimiž mluvím, říkají, že to je taková škoda, že se ty holky tak hodně líčí," uvedla s tím, že všechny mladé dívky vypadají stejně jako přes kopírák. "Jako kdyby vycházely z jedné továrny. Nevím, co to je za trend, ale mě osobně to vůbec nebaví," dodala na závěr Simona Krainová.

Simona Krainová také v otevřeném rozhovoru prozradila, proč si dala pauzu od platformy OnlyFans a v čem jí život v exotickém ráji změnil pohled na život a dosavadní životní styl. Celý videorozhovor naleznete v úvodu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy