Domča si vždycky ráda hrála na velkou hvězdu přehlídkových mol, dokonce si na radách pro holky začínající v modelingu postavila živnost. Ale je vůbec soudná? Nejdřív by se měla radši podívat do zrcadla a přiznat si, že ta kila navíc fakt nejsou na módních akcích sexy a nikdo není zvědavý na její celulitidu a nafouklé rty à la kačer.

Srandu z toho má i topmodelka Simona Krainová, která si do oblé rádoby manekýny rýpla. „Viktorka síkretová po česku… Jedno velké KUK, to je jízda,“ napsala k fotce Dominiky, kde je vyobrazen její velký zadek a špíčky na bocích. Narážela na to, že si silikonová sexbomba hraje na modelku jak od vyhlášené značky spodního prádla Victoria's Secret.

Když se na tyto dvě blondýnky podíváte, tak už na první pohled uvidíte ten rozdíl. Jejich postavy jsou jako nebe a dudy. Přitom Simona má po dvou porodech. Ale na její postavě byste jen stěží hledali jakoukoliv vadu. Ví totiž, že k práci modelky musí být vždy dokonalá. A nikoliv si na to jen hrát a mluvit o tom.

Podle Simony a hvězdného stylisty Filipa Vaňka by se neměla dál už ztrapňovat a přenechat tuto práci profíkům. Jinak český modeling bude jen pro výsměch celému světu, na co si to tady hrajeme, když bečky sádla pouštíme na přehlídky, kde by neměly co dělat. Maximálně na Miss boubelka, ale to se Domče asi líbit nebude.