Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Krainová ryje do Agáty: Zasloužila by si facku. Ať se raději věnuje dětem a upadající kariéře

+ Dalších 10 fotografií

Partner Simony Krainové, Karel Vágner, v minulých dnech ostře zaútočil na Agátu Hanychovou, která je čerstvě po rozchodu a na tři děti zůstala zcela sama. V útoku vytáhl citlivá témata a nazval ji nickou, která nic nedokázala. Téměř okamžitě se na něj snesla vlna hejtů. A co na to právě Krainová? V rozhovoru pro eXtra.cz poslala Hanychové drsný vzkaz. 

Karel Vágner, partner Simony Krainové, v minulých dnech zaútočil na Agátu Hanychovou. Influencerku, která po rozchodu s Jaromírem Soukupem zůstala sama se třemi dětmi, označil za nicku a vysmál se jí za smůlu v partnerských vztazích. Okamžitě se stal terčem kritiky, jeho sledující psali, že to velmi přehnal, a Agátě se dostalo zastání. Jak se na jeho vyjádření dívá sama Simona? Myslí si, že přestřelil? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz.

“Já si myslím, že ten jeho komentář byl příliš jemný. Po tom všem, co ona vykřikuje do světa, všechno komentuje. Já si myslím, že když by truchlila nad svým zkaženým, zpackaným vztahem, tak by neměla čas komentovat ostatní životy,” rýpla si Krainová do Hanychové v rozhovoru při příležitosti výstavy Mira Požara V duši umělce. Myslí si, že Agátě do celé situace nic není (celý spor se rozhořel kvůli modelčině účtu na OnlyFans).

Agáta by podle Krainové měla dostat facku

V kritice na účet Hanychové pokračuje Krainová směle dále: “Já si myslím, že by konečně měla dostat facku, aby se probrala a začala se věnovat dětem. Měla by se věnovat rodině a své upadající kariéře a přestat se starat o druhé,” komentuje a dodává, že její manžel byl ve vyjádření ještě decentní a mohl to říct mnohem horším způsobem.

Většině lidí však přišla reakce Vágnera za hranou. "Měla jsem vás za frajera, ale tohle chování? Akorát vytahujete špínu," zní jeden z komentářů na Instagramu. "Karle, máte to zapotřebí? Agáta jenom chtěla lásku," přidává se další. Trojnásobné maminky, která zůstala na všechno sama, se zastal i její bývalý partner Jaromír Soukup nebo Veronika Žilková, která se musela své ratolesti také zastat a poskytla redakci eXtra.cz vyjádření.

"Když zůstane ta žena opuštěná, tak jí to patří a může si za to sama? Karla Vágnera st. mám moc ráda, je to spolužák mé sestry, ale jeho syn, než začne plivat po mé dceři, by se měl rozhlédnout po své rodině a asi by si měl vzpomenout, jak bylo jeho mámě, když se jí rozpadl vztah," vyzvala herečka manžela Simony Krainové, aby si zametl před prahem vlastní rodiny, než se začne pouštět do té její.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy