Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Krainová promluvila o milostném trojúhelníku s Rolins a Sagvanem: Doteď se tomu smějeme, říká

+ Další 4 fotografie

V minulosti byly slavné blonďaté krásky, modelka Simona Krainová a zpěvačka Dara Rolins, nerozlučné kamarádky, pak ale na nějakou dobu přerušily kontakt, což se stalo tématem mnoha spekulací. V rozhovoru pro eXtra.cz Simona prozradila, jaký spolu mají v současnosti vztah, a osvětlila, co stálo za jejich odloučením. 

Slavný trojlístek

Slavná topmopdelka Simona Krainová, která se v devadesátých letech ve světě módy proslavila i mimo Evropu, se se známou slovenskou R&B zpěvačkou Darou Rolins údajně seznámila díky románku s hercem Sagvanem Tofim. S ním prý obě krásky randily současně, aniž by o tom věděly.

Jak to ale s milostným trojúhelníkem tehdy doopravdy bylo, už prý neví ani sama Simona. "Tolik lidí o tom napsalo tolik věcí, že už se v tom ztrácím i já. Kdybych se o tom bavila, tak bych asi chtěla, aby na jedné straně seděl Sagvan a na druhé Darina. To si myslím, že by bylo fér, že bychom si to řekli a strašně se tomu zasmáli," řekla se smíchem v pořadu eXtra Host Krainová, která má prý dodnes se slavným svůdníkem 80. let minulého století vřelé přátelské vztahy.

"Já si myslím, že vůbec nemám právo to tady sama komentovat, protože my jsme vlastně takový trojlístek, takže bych bez nich nerada rozebírala detaily našeho štěstí," dodala vesele s tím, že je ráda, že díky tomu, že poznala Sagvana, měla možnost seznámit se s Darou.

Vždy se rádi vidí

Podle Simoniných slov se prý všichni tři vždy rádi setkají a mají spolu vynikající vztahy, i když přiznala, že v přátelství se známou zpěvačkou se vždy objevovaly vlny. "To víte, to je život a každý to v těch vztazích má," prozradila Simona. "S Darou jsme se teď potkaly po dlouhé době a normálně jsme se vypusinkovaly, protože se máme rády. Ale je pravdou, že máme za sebou nějaký čas, co jsme spolu strávily, a byl velmi intenzivní a byl super a pak přišel moment, kdy se naše životy tak trošku rozešly, což je úplně normální, že se to stane," zavzpomínala manželka Karla Vágnera mladšího.

Modelka, která v minulosti randila například i s hollywoodským hercem Sylvesterem Stallonem, si stojí za tím, že za přerušením kontaktů s Darou nebyla žádná špatná energie a k ničemu zlému mezi nimi nedošlo. "Ona měla přítele, já jsem měla přítele, ona měla dítě, já jsem měla dítě, takže jsme na sebe ani neměly čas," řekla dvojnásobná maminka. "Každá jsme šla svou cestou, ale vždy když se potkáme, sevřeme se v objetí a to je podle mě to důležité," dodala na adresu své kamarádky.

„Nikdy tu bláznivou holku nepřestanu milovat. Je ve mně navždy nastěhovaná. Ta její neskutečná energie, charisma, smysl pro humor, talent na vše a to tělo – dělo! Já tedy nevím, jaký poločas to je, moje milá, ale fakt fuck the age. Miluju forever,“ napsala Simona na Instagram, když Dara Rolins oznámila, že své prosincové padesátiny plánuje oslavit velkým koncertem v O2 Areně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy