Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Krainová pod palbou nechutných útoků. Máš blíž k hrobu než k maturitě, vyslechla si. Modelka vrátila úder

Téhle kočce je 51?
Zdroj: se souhlasem Simony Krainové
+ Dalších 7 fotografií
reakce

O topmodelce Simoně Krainové je známo, že si nenechá nic líbit a rozhodně nemá problém poslat hatery do patřičných míst. Tentokrát si na Instagramu smlsla na slečně, která o ní napsala, že má blíže k hrobu než k maturitě. 

Mládí vpřed

Bývalá topmodelka Simona Krainová se nedávno pěkně vytočila. Mandle jí zvedl příspěvek jedné slečny, která ji zkritizovala a ještě ji na fotce označila. "A ještě poslední věc, dokud jsi mladá, nedělej si starosti, že nevypadáš jako Simona Krainová, Dara Rolins nebo Andrea Verešová. Ty máš totiž to nejcennější, a to je mládí," napsala na svůj Instagram uživatelka Skialpka.

"Tyhle dámy tvrdí, že věk je jenom číslo, ale že mají blíž k hrobu než k maturitě, to prostě nezmění," dodala blondýnka, která ukázala prdelku v plavkách a nezapomněla ke svým slovům přidat i hashtag, jenž hlásal heslo mládí vpřed.

Doporučené video: Simona Krainová o působení na OnlyFans


Nenechá si nic líbit

Takové tvrzení bylo pro Simonu Krainovou jako rudá barva pro býka a rozhodně je nenechala bez odezvy. "Tohle mi napsala jedna velmi milá žena s označenim a sdílela na svém profilu... prostě ženy ženám," sdílela Krainová příspěvek pisatelky na svých vlastních sociálních sítích.

"Co k tomu dodat... Ještě že existují sociální sítě a slečna se může za pár lajků vystavovat s bílým holým zadkem a tagnout dalekooo úspěšnější, STARŠÍ ženy, co mají mnohem víc followerů, a doufat, že tě napostují, abys měla aspoň 24 hodin mini slávy na jejich profilech," připsala k tomu modelka. "Tak mnoho úspěchů tvému mládí a empatii. Tak tady to máš. Go girl, btw mládí sice vpřed, ale blbost, s tou se moc pohnout nedá, zlato. I takto se můžeme motivovat a inspirovat, čau," dodala Simona Krainová, jejíž tělo bez zásahů plastických chirurgů je výsledkem každodenní tvrdé dřiny.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy