Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krainová oblékla sukni po boubelce Farné! Řeší také problém s velkým zadečkem?

Simona Krainová i Ewa Farna mají očividně stejný model.
Zdroj: Lukáš Kimlička, herminapress.cz

Simona Krainová (41) se na své facebookové stránce pochlubila fotografií od Lukáše Kimličky, známého slovenského módního fotografa, stylisty a módního návrháře, na které má úplně stejnou sukni, kterou před pár dny na jeden mejdan oblékla Ewa Farna (20).

Samozřejmě se nejedná o totožný kousek, protože po ženě, které je čtyřicet, ale stále si udržuje modelkovské míry, asi těžko stylista zapůjčí stejnou velikost pro zpěvačku, která je o několik centimetrů širší.

Střih sukně z pevnější tkaniny, který působí jako květ lučního zvonku, je aktuálním módním kouskem, který si ale (pochopitelně v patřičné velikosti, hlavně v pase) mohou dovolit i ženy s několika kily navíc. Krásně totiž zdůrazní pas, zakryje širší boky, a pokud k němu zvolíte úzký vršek stejně jako Ewa, upoutá pozornost tak, že nikdo nebude studovat, jestli máte na bocích nevzhledné špíčky.

Protože inkriminovaná sukýnka už je v běžné obchodní síti v ceně do tisíce korun, je jen otázkou, která boubelka bude další? Halina (59)? Hana Gregorová? Rola? Uvidíme?

Související články

Další články