Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krádeže na HŘBITOVECH: Konečně rada, jak na drzé zloděje vyzrát!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Dušičky
Na hřbitovech se krade celoročně. Po Dušičkách, které připadají na příští pátek 2. listopadu, ale nastávají pro zloděje zlaté časy. Hroby jsou totiž ověšeny drahými věnci, kyticemi a dalšími ozdobami, jimiž lidé vzpomínají na své zesnulé. Víme, jak na ně vyzrát!

Způsob, jak zabezpečit rodinný hrob před zloději, bohužel neexistuje. Leda byste si najali nepřetržitou ochranku, která by kolem místa posledního odpočinku vašich nejbližších bez mrknutí oka hlídkovala.

Na hřbitovech se krade všechno. Zmizet z hrobu vám mohou květiny, věnce, svícny, sochy. Prostě cokoliv, co tam umístíte. A někteří chmatáci se neštítí ani krádeží uren i s popelem!

Každoročně se počet krádeží zvyšuje v období před a po Dušičkách. Jelikož správa hřbitova bývá na řádění drzých zlodějů krátká, nezbývá než proti nim bojovat svépomocí.

Stačí k tomu papír a tiskárna. Umístěte k vašemu rodinnému hrobu nápis, že je střežen fotopastí. Uvidíte, že se mu všichni zlodějíčkové vyhnou obloukem!

Tenhle fígl pak můžete dovést k dokonalosti tak, že si fotopast skutečně pořídíte. Pravděpodobnost, že policie pachatele i s odcizenými věcmi nakonec dopadne, je sice nízká, rozhodně je ale lepší dělat alespoň něco a nesedět se založenýma rukama.

Související články

Další články