Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Krachující Rihanna nahoře bez: Sprostou poznámku smazala, prsa venku však nechala

Zdroj: Profimedia.cz
Nahota uvnitř
Americká megastar Rihanna (32) se svým fanouškům odhalila v saténových boxerkách nahoře bez. Její značka krachuje a Rihanna se tak nejspíš bude muset vrátit k muzice a ještě agresivnější propagaci erotického prádla.

Nedočkaví fanoušci psali Rihanně už v lednu, aby si za předsevzetí do nového roku dala vydání nového alba. To poslední, Anti, totiž vyšlo před neuvěřitelnými pěti lety. Od té doby se hvězda věnuje jiným aktivitám a hudbu odsunula ani ne tak na druhou, jako spíš na třetí kolej. Vrhla se totiž do role byznysmenky na plný úvazek a zaměřila se na propagování své kosmetické řady, módní linie a kolekcí spodního a erotického prádla. Doba koronavirová ale živnostníkům příliš nepřeje, globální hvězdy nevyjímaje. Rihannina módní řada Fenty tak dostala na pár let stopku, aby se ušetřila krachu.

Riri podnikatelka se tak plnou parou vrhla na propagaci svého prádélka a zásobuje nás šťavnatými fotkami. Americká zpěvačka to sice v minulosti od fanoušků slízla za svou plnější postavu, mnoha ženám se ale stala vzorem a inspirací. Sebevědomá zpěvačka se svlékla do saténových boxerek z vlastní kolekce a propaguje, co může. Vršek odhodila pro jistotu úplně. Vyměnila jej za diamanty a nezapomněla zmínit, že je nalíčená svými produkty. „Dneska večer nechci žádné prádélko, ošu*ej mě,“ připsala pod fotku rozjetá Rihanna. Příspěvek se později rozhodla smazat a text vyměnila za prostý odkaz na svou značku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rihanna🔵 (@badgal__rihanna)

Objevují se spekulace, že by se zpěvačka mohla k hudbě dokonce vrátit. „Dělala jsem pop i nejrůznější žánry. Byla v rádiích. Ale teď chci dělat, co mě činí šťastnou,“ nechala se minulý podzim slyšet. „Chci se bavit. Svět, ve kterém teď žijeme je velké sousto. Každý den je toho na nás tolik. Svou hudbou to chci ventilovat,“ uvedla megahvězda, jejímž přítelem je momentálně rapper A$AP Rocky (32). Sexy zpěvačka se nechala slyšet, že by chtěla vychovat tři až čtyři děti. Je tak možné, že dá před muzikou přednost rodině.

Související články

Další články