Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Krachující manželství Prachařových: Takhle Jakub mluvil o ZRADĚ OD AGÁTY!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
NEVĚRA
Jako by jejich manželství procházelo obvyklou periodou, v níž jsou co dva roky na nože a schyluje se k rozpadu jejich svazku! Zpráva Agáty Prachařové (33) o kopačkách od Jakuba Prachaře (35) není ale žádná rána z čistého nebe. Herec a hudebník totiž už bývalou modelínu jednou podsekl a otevřeně tvrdil, že mu měla zahýbat!

Když Agáta vydala status o tom, že došlo k rozchodu, rozvířila tím stojaté vody. Každý v branži ví, že její manželství s Jakubem prochází pravidelně turbulencemi, ale zatím prokázali neobyčejnou schopnost regenerace, když i ten největší tyátr dokázali ustát a vrátit se k sobě. A že toho už zažili!

Podraz

Asi nejhorší situace nastala před čtyřmi lety, když prosákly zvěsti, že Agáta Prachařová (33) odjela do Spojených států, aby tam dělala společnost hokejistovi Jiřímu Tlustému, ačkoli doma měla tvrdit, že jede jen s kamarádkou na nákupy.

Když autor těchto řádků text o údajných pletkách s Tlustým ještě na Super.cz vydal, „Aguš“ se snažila vyžehlit situaci, moc jí ale nepomohlo, když redaktorovi zavolal sám Jakub. „Potvrzuji, že je to pravda! Moje žena byla v Americe a lhala mi!“ prozradil pisálkovi.

Pravda

„Moje manželka mi tvrdila, že byla v Americe za kamarádkou. Celou dobu mi lhala. Máte pravdu a pište si, co chcete,“ tvrdil, než se rozloučil.

Situaci se ještě snažila zachránit Prachařová, když redaktůrkovi volala nazpět s prosbou, ať nic nepíše, že její muž je v afektu, načež se z dálky ozval rozzuřený Kubův hlas: „Jen ať píše! Je to pravda!“

Nevíme, jakým zázrakem se jí tehdy podařilo manželství zachránit, ale protože ustála i aféru s fotografem, který tvrdil, že s ní měl románek, nebo zvěsti o bližších stycích s Jakubem Štáfkem, kvůli čemuž Jakub Prachař (35) bleskurychle zmizel ze seriálu Vyšehrad, myslíme si, že z klobouku vytáhne další magii a i tentokrát to všechno dá do pořádku!

Přečtěte si také, jaká je prý Agáta v ložnici.

Související články

Další články